Pilot Panasonic

niqs

New member
Witam, przed wczoraj zakupłem Panasonica 42pv80p, podłączyłem go, poustawiałem wszystko jak nalezy pilotem i wyłączyłem. Następnego dnia biore pilota do ręki wciskam odpowiedni guzik i nic. Tylko czerwona dioda mruga ale sie nie włącza. Nie wiem o co chodzi. Włącza sie tylko jak podejde do tv i wcisne guzik na penelu:(. Wie ktos moze o co chodzi, albo moze ktos mial taka syt??? Bardzo Proszę pomoc
 

xmenago

New member
Mógł się zawiesić:) Odłącz Panasa od prądu na kilka minut, znaczy wyciągnij wtyczkę zasilającą z gniazdka. Powinno pomóc.
 

biro

New member
Nie wiem czy to typowe, czy tylko w moim egzemplarzu, ale pilot wymaga dość dokładnego ukierunkowania, no i przy włączaniu nie wystarczy jeden impuls, tylko wciśnięty guzik trzeba przytrzymać przez chwilkę, aż będzie słychać charakterystyczne tykanie.
Skoro czerwona lampka mruga, to kierunek jest dobry, może jednak przytrzymaj dłużej przycisk.
 

GTT

New member
Telewizory Panasonica jakie miałem zawsze wymagały przytrzymania przez 1-2 sek. przycisku na pilocie do włączania. Piloty też zawsze były wyjątkowo kierunkowe, to może wkurzać, ale zmniejsza szansę kolizji z innym sprzętem. Ja to mam ze wzmacniaczem Yamahy, jej pilot uruchamia DVD Thomsona, a pilot tunera FM Denona uruchamia TV Panasonica. Niezła zabawa :D
 
Do góry