Pilot godny polecenia - poprzedni Logitech Harmony 885 rozładowany

unky

Member
Witam

Właśnie wróciłem z ponad 2 tygodniowych wakacji i niestety po powrocie szlag trafił mojego pilota. Zostawiłem go na ponad 2 tygodnie na podstawce do ładowania i chyba się podstawka przegrzała bo po powrocie do domu pilot byl rozładowany a podstawka nie działała. Zasilacz działa ok, natomiast po rozkręceniu podstawki w środku jakiś zielony nalot i popalone układy.
Niestety to chyba przez to 2 tygodniowe ładowanie?
Sam pilot jest OK, jak podłączę do kompa to łączy się z USB. Niestety nie mogę go naładować.
Chciałem gdzieś kupić nową podstawkę do Pilota ale nigdzie w necie nie mogę takowej znaleźć.

Pozostaje mi kupno nowego sprzętu. Od czasu jak kupiłem Logitecha Harmony 885 minęło ponad 3 lata. Co byście na dzisiaj polecili ciekawego, wartego zainterosowania?
Chyba że ktoś z Was wie gdzie kupić tą podstawkę?
 

unky

Member
Poniżej rozwiązanie problemu:
Otóż napisałem mejla do supportu Logitechu iż po 3 tygodniach ładowania pilota w czasie mojego urlopu spaliła mi sie podstawka ładowarki. Logitech zareagował błyskaiwcznie i przysłał mi nową podstawkę pomimo tego że sprzęt już dawno po gwarancji. Normalnie czapki z głów przed Logitechem pod kątem obsługi klienta i supportu.
Pozdrawiam
 
Do góry