Pilot do 65c715

krol44

New member
W moim ec780 był podobny pilot tylko zamiast klawisza z myszką mam ustawienia. Jak działa ten klawisz kursor płynnie przesuwa się po ekranie?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

Krzysiek4

New member
Kupiłem rc602s i jest problem ze współpracą z c715 55'. Podstawowe klawisze działaj, ale przycisk do wyszukiwania głosowego i kursor nie, pokazuje się komunikat, żeby sparować tv z pilotem, ale nie da się tego zrobić.
 

Krzysiek4

New member
Kupiłem rc602s i jest problem ze współpracą z c715 55'. Podstawowe klawisze działaj, ale przycisk do wyszukiwania głosowego i kursor nie, pokazuje się komunikat, żeby sparować tv z pilotem, ale nie da się tego zrobić.


Edit

Działa, żeby sparować urządzenia trzeba wcisnąć ok i przycisk wstecz, a nie tak jak pokazuje tv, że ok i domek.
 

tekkno100

New member
Edit

Działa, żeby sparować urządzenia trzeba wcisnąć ok i przycisk wstecz, a nie tak jak pokazuje tv, że ok i domek.




Z ciekawości tez kupiłem ten pilot RC602S. Wszystko dziala, oprócz Air mouse. I teraz nie wiem, czy pilot jest uszkodzony, czy telewizor nie obsługuje myszki/kursora z tego pilota. Pilot się sparował, mikrofon działa. Kursor - nie.
Na każdym TCLu z Androidem powinien działać kursor / Air Mouse z tego pilota?
Inne (chinskie) piloty z Air Mousem działają bez problemu.


Pilot był chyba wcześniej rozpakowywany., więc może ktoś go zwrócił wcześniej.
 

bufola

New member
witam
u mnie myszka jak i mikrofon działają bez problemu
jaką wydajecie komendę asystentowi żeby ściszyć albo podgłośnić tv
c715
 

Kruszyniak

New member
mam EP640 również zakupiłem pilot z wyszukiwaniem głosowym i działa bezproblemowo RC802V także bierz śmiało 11$ z aliexpress pójdzie bez problemu.

pilot u mnie zaczął od razu działać bez parowania, ale nie działają funkcje głosowe. Co zrobić żęby działały? dodam że po naciśnięciu kolorowych kółeczek chce jakby się parować ale niedziałą łączenie domku i ok lub ok i powrotu
 
Do góry