Pierwszy Panasonic z Android TV !

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nadal jestem zdania by na liście kanałów dało się połączyć kanały z różnych źródeł, u mnie akurat DVB-T i DVB-S to podstawa przy kupnie telewizora nowego.
Czy tak dużo wymagam od telewizora w 2020 roku?
 
A

abramq

Guest
Być może się mylę, ale ten watek ma zdaje się zupełnie niepoprawny temat, ponieważ Panasonic - jeśli dobrze odczytałem wpisy w innych miejscach internetu - wprowadza nie Android TV, który jest już praktycznie martwy od 2 lat i Google nie będzie z nim nic więcej robić (wersja 9 to wersja ostatnia), tylko Google TV - jego następcę. W dużej mierze różnica jest marketingowa, niemniej, Google TV to zupełnie inny produkt niż Android TV.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Być może się mylę, ale ten watek ma zdaje się zupełnie niepoprawny temat, ponieważ Panasonic - jeśli dobrze odczytałem wpisy w innych miejscach internetu - wprowadza nie Android TV, <...>

Hm, może zgłoś ten jakże ważki problem do producenta, bo może nie wie jaki system instaluje w swoim sprzęcie ;-)
Cytuję ze stron Panasa:

"TX-65HX710E

Stylowy telewizor 4K z systemem Android oferujący wiele funkcji, o których aż chce się rozmawiać.
HX710 to nasz nowy telewizor 4K HDR Z serii Android TV™ Dostępny w wielu rozmiarach, Android TV oferuje <...>"

Źródło:
https://www.panasonic.com/pl/consumer/telewizory/4k-tv/tx-65hx710e.html
Wytłuszczenia moje.
 

Petru23

Banned
A czyj jest android? Googla ;) system googla to nic innego jak android. Tak samo jak przewija się w prasie system Apple i wiadomo, że chodzi o iOS.
 

Stanley

Member
Bez reklam
@Petru23: jest jak piszesz. Chociaż zdaje się Googiel wykupił Androida od firmy która go stworzyła (znaczy się Andka stworzyła, nie Googla ;-) ), a sam projekt oparty jest o jądro Linuxa.
Tak czy siak w samej jaskini lwa, czyli na stronach producenta mowa jest o Androidzie, czego dałem dowód. Zatem przynajmniej na razie nie ma powodu do zmiany tytułu topicu.
Obyśmy tylko takie problemy mieli w nadchodzącym roku, czego wszystkim
życzę i pozdrawiam.
 
Do góry