Philips TV podstawowe pytania

homman

New member
Witam

Mam podstawowe pytania na które nie znalazłem tak naprawdę odpowiedzi.

tv 50pus7504 ale ogólnie tyczy się raczej serii PUS.

1. Aplikacja YOUTUBE
a) gubi zawansowane opcje. Tj bibliotekę z ulubionymi filmami, historię oglądanych itd.
Pomaga wylogowanie i zalogowanie. Ale nie zawsze.
b) czy da się zmienić klawiaturę w aplikacji YT na qwerty?

2. Coś nie do końca działa mikrofon na pilocie w trakcie uruchomionych aplikacji.
Np oglądając netflika i klikając przycisk na pilocie. Praktycznie nie ma szans cokolwiek wyszukać.
Prawdopodobnie za duże obciążenie systemu.

3. Obraz wysokiej jakości 4k np na netflixie raz jest płynny a raz nie. Takie przeskoki prędkości. I nie znalazłem na to rozwiązania a mocno to wkurza.

4. Netflix i słuchawki BT po prostu nie działają.

5. Nie można wyłączyć tv z asystenta google. W sensie z telefonu, głośnika google itd. Włączyć można bez problemu.

Komuś się udało rozwiązać jakiś z powyższych problemów?
 

gruniu

New member
Witam

Mam podstawowe pytania na które nie znalazłem tak naprawdę odpowiedzi.

tv 50pus7504 ale ogólnie tyczy się raczej serii PUS.

1. Aplikacja YOUTUBE
a) gubi zawansowane opcje. Tj bibliotekę z ulubionymi filmami, historię oglądanych itd.
Pomaga wylogowanie i zalogowanie. Ale nie zawsze.
b) czy da się zmienić klawiaturę w aplikacji YT na qwerty?

2. Coś nie do końca działa mikrofon na pilocie w trakcie uruchomionych aplikacji.
Np oglądając netflika i klikając przycisk na pilocie. Praktycznie nie ma szans cokolwiek wyszukać.
Prawdopodobnie za duże obciążenie systemu.

3. Obraz wysokiej jakości 4k np na netflixie raz jest płynny a raz nie. Takie przeskoki prędkości. I nie znalazłem na to rozwiązania a mocno to wkurza.

4. Netflix i słuchawki BT po prostu nie działają.

5. Nie można wyłączyć tv z asystenta google. W sensie z telefonu, głośnika google itd. Włączyć można bez problemu.

Komuś się udało rozwiązać jakiś z powyższych problemów?


Jesli chodzi o YT, to zainstaluj YouTube Next :)
 
Do góry