Philips TV 65" OLED707/12

milek87

New member
Witam, jestem tu nowy i potrzebuje pomocy. Zakupiłem telewizor Philips TV 65" OLED707/12 i potrzebuje pomocy z jego kalibracja, większość oglądanej treści to netflix, player, amazon i disney, czasami tv naziemna, dodatkowo podpięte PS5. Używam teraz Sony kd-65xh9096 i jestem zadowolony z tego co oferuje, może lepiej zostawić PS5 pod Sony, czy OLED zjada ta bravie pod każdym względem?








 

Attachments

  • 1669804602242.png
    1669804602242.png
    349 bytes · Wyś: 32

sosna_m

New member
Szanowne koleżanki i koledzy.

Zakupiłem 65OLED707 i trapią mnie pewne problemy z automatycznym przełączaniem się trybu obrazu podczas oglądania kablówki, na wbudowanym tunerze dvb-c.
Ustawiam Filmmaker a telewizorek sam se przełącza na Kino domowe... Czy da się wyłączyć (i jak) ten automacik ? Czy ma to związek z wyborem "Szybkich ustawień" obrazu przy pierwszym uruchomieniu ? Nie potrafię znaleźć sposobu na wyłączenie tego ustawienia...
Druga sprawa czy ma ktoś jakiś "poradnik" jak rozsądnie zrobić ustawienia obrazu itp ?
 

sosna_m

New member
Jak by ktoś szukał to rozwiązaniem samoczynnego przełączania trybów obrazu jest chyba domyślnie włączona funkcja Ustawienia: Ustawienia ogólne: Automatyczny tryb filmu. Wyłączenie tego gówienka rozwiązuje sprawę ;-)
 
Do góry