Philips PML9008 Telewizor Xtra 4K Ultra HD: 55", 65" i 75" Mini LED, HDMI 2.1, 1000 nitów, ale bez Google TV

Philips PML9008 Telewizor Xtra 4K Ultra HD: 55", 65" i 75" Mini LED, HDMI 2.1, 1000 nitów, ale bez Google TV​

philips_9008_55_65_75_rft_sc_rgb.jpg


Oprócz serii telewizorów Philips PML9308 Mini LED, marka będzie oferować drugą serię telewizorów Mini LED pod marką The Xtra, Philips PML9008.​


Seria telewizorów Philips PML9008 Mini LED będzie miała zatem trzy referencje: Philips 55PML9008 (55'', 140 cm), Philips 65PML9008 (65'', 165 cm) i Philips 75PML9008 (75'', 191 cm). Główna różnica, w momencie pisania tych słów, z ekranami PML9308 dotyczy sekcji audio telewizorów 2.0 o mocy 40 W wobec 2,1 i 64 watów.

philips_global.jpg


Telewizor Philips PML9008, procesor P5​


Co do reszty, ekrany Philips PML9008 oczywiście korzystają z procesora P5 połączonego ze sztuczną inteligencją, aby uzyskać powiększone wrażenia HDR . Precyzja, tryby Fast Motion Clarity. Co do reszty, znajdziemy wszystkie funkcje związane z tym potężnym chipem: nowy czujnik światła otoczenia, dwa wejścia HDMI 2.1 z eARC , VRR , HFR 4K/120, ALLM i FreeSync Premium Pro.

philips_9008_55_65_75_rft_sc_rgb.jpg


Jeśli chodzi o te Mini telewizory LED wyposażone w 10-bitowe panele LCD 120 Hz, firma Philips ogłasza światło szczytowe o wartości 1000 nitów i system podświetlenia Full LED Local Dimming . Oczywiście kompatybilność z technologiami HDR Dolby Vision , HDR HLG i HDR10+ Adaptive.

Telewizor Philips PML9008, DTS Play-Fi​


Jeśli chodzi o dźwięk, telewizory Philips PML9008 korzystają z funkcji DTS Play‑Fi (zobacz nasze aktualności Współpraca Philips i DTS Play‑Fi: telewizory, soundbary oraz głośniki bezprzewodowe i multiroom ) umożliwiającej konfigurację bezprzewodowego systemu kina domowego 5.1 lub zintegrowanie telewizora z systemem multiroom. Wymagana jest również precyzja, dekoder Dolby Atmos i funkcja Dolby Atmos Virtualizer. Z drugiej strony brak Google TV na ekranach Philipsa The Xtra, tylko „domowa” funkcja Smart TV.


Philips PML9008 Telewizor Xtra 4K Ultra HD: 55, 65 i 75 Mini LED, HDMI 2.1, 1000 nitów…
avcesar
 
Mam zamiar kupić 55 cali tego 9008 dla mamy, narazie jest tylko w dwóch sklepach,tego 9507 i 9308 jeszcze nie ma nigdzie,ale one droższe sporo
 
Philips 55PML9008 - są dostępne , model 9008 za 4599 zł z pakietem, 55 9308 za 5799 zł

==========================================================

Mini led, to mini led- jeśli jesteś w tej klasie , to zawsze warto dopłacić.
Masz go z pełnym wyposażeniem i z ambilightem - extra efekt przy mini led, kontraście i czerni
Masz w specjalnej ofercie za 7999 zł z pakietem.
 
Kupiłem go i żeby mi tylko przyjęli zwrot, gryzie się z dekoderem, ale nie o to chodzi, obraz ładny,dźwięk średni,nie ma android tv,nie można dodać żadnej aplikacji !!!!! Kompletna makabra !!!! Oby mi tylko zwrot przyjęli Boże!!!!!!
 
Nie ma żadnego sklepu z aplikacjami? Co znaczy gryzie się z dekoderem? Jestem mocny zainteresowany tym tv, ale nie ma go nigdzie w okoliczych sklepach żeby go „pomacać”.
 
Dobra ufff oddałem przyjęli, był brany na raty dla mamy w media expert,sprawa wygląda następująco, on nie ma android tv,ja wziąłem dla mamy,ona lubi np- rok w ogrodzie program,jest na tvp vod wszystkie odcinki,no niestety obejrzeć nie można,aplikacja nie jest wspierana,za stara wersja z listopada 2022,odświeżyć aplikacji nijak nie można,oprogramowanie tv było aktualne,nie ma aplikacji Google sklep play,żadnego vlc i kodi i czegoś innego nie wgracie,weszliśmy w Google przez przeglądarkę,nie można otworzyć pliku,przeszliśmy masakrę!!! Aż zrobiła się rodzinna kłótnia!!! YouTube działał,cda nie wiem bo już nie chciałem wpisywać swojego konta, telewizor nie ma z tyłu żadnych głośników,są ukryte pod spodem od dołu pod kratką,dźwięk średni i nie za głośny na maxa wzięty,obraz żyleta to trzeba przyznać,dobrze podświetlony,widać że tych stref ma dużo,nie ma jakichś ciemnych plam,tam lekko w rogach,ale ogólnie bardzo dobry wynik,ustawienia obrazu i dźwięku mocno okrojone,w porównaniu do modelu 9206,nie ma aż tylu ustawień,tv jest spasowany bardzo dobrze,nic nie trzeszczy,jest folia na ekranie zabezpieczająca,pilot nędzny,taki zwykły czarny,dodali funkcje ambilight pobudka i muzyka,jest mnóstwo gotowych aplikacji oczywiście,ale czy będą działały wszystkie? Czy na innych też zobaczymy,że za stara wersja,tak może być,może będą potem przychodzić razem z aktualizacjami? A może nie,a jak nie to co?To bezużyteczne aplikacje będą,dlatego jak to powiedział mi sprzedawca, że dlatego taki tani na mini ledach,jak odtworzyć film z usb? Nie zauważyłem tam żadnej aplikacji,może ma jakieś tam kodeki,ale nie można dodać aplikacji niestety, jestem wkurzony na maxa!!! Straciłem przez ten tv 3 dni i rodzina kupę nerw- pozdrawiam wszystkich
 
Do góry