Philips OLED, lagi przy sporcie na aplikacjach C+ i viaplay

Valatino

New member
Witam. Posiadam OLEDA Philipsa i wszystko działało pięknie, mecze na c+ online czy viaplay śmigały na najwyższej rozdzielczości. Od jakiegoś czasu (z miesiąc) nie ma w ogole płynności , jakby cały czas taki lag był lekki :/ myślałem,że to wina neta, ale na drugim tv (Samsung qled), w innym pokoju (dalej od modemu) działa super, bez tych zacinek. Technicy z Philipsa kazali mi wyczyścić pamięć, odłączyć kabel od zasilania,ale też działanie nie pomogły. Domyślam się, że mogło się coś schrzanic po którejś aktualizacji tv... Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?
 

Valatino

New member
Witam. Czy wiecie coś na temat jakiejś aktualizacji do w/w philipsa, tak by mecze na aplikacji c+ działały płynniej? Pisałem jakiś czas temu, otrzymałem nawet softa na pendrive od philipsa, ale nic to nie dało... Podobno jakiś problem globalny występuje. Kolega ma ten sam model i ten sam problem :/
 

Kolina

Member
Witam. Czy wiecie coś na temat jakiejś aktualizacji do w/w philipsa, tak by mecze na aplikacji c+ działały płynniej? Pisałem jakiś czas temu, otrzymałem nawet softa na pendrive od philipsa, ale nic to nie dało... Podobno jakiś problem globalny występuje. Kolega ma ten sam model i ten sam problem :/
U mnie na 55Oled857 od zakupu na początku stycznia tego roku jest tak samo na C+ online. Na normalnej tv (dostawca Vectra) jak leci jakiś mecz jest normalnie płynnie. Na C+ są zauważalne przycięcia.
 

Valatino

New member
Dziękuję 👍🏻 kurczę, właśnie tak jak pisze Kolina - na innych apkach działa, na c+ cały czas zacięcia :/ dodam tylko, że parę miesięcy temu śmigało super, później po jakiejś aktualizacji tv schrzanilo się strasznie :/
 
Do góry