Philips OLED 55 cali 936 Dźwięk z Soundbara + Subwoofer REL MK III podpięty pod wzmacniacz - Da się ?

kriskris1608

New member
Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Telewizora marki Philips model OLED 936. Telewizor po wyjęciu z kartonu ma w zestawie soundbar. Wszystko gra ładnie i pięknie ale brakowało mi basu, dokupiłem subwoofer REL T-Zero MKIII by nieco zwiększyć doznania podczas oglądania TV oraz słuchania muzyki. Telewizor ma specjalne wyjście na subwoofer i w te miejsce REL został podpięty, natomiast sam Subwoofer ma wejście Low Level Input i w ten sposób został podpięty . Uważam że możliwości Subwoofera są znacznie większe, podczas słuchania muzyki cicho w ogóle go nie słychać, dopiero gdy zwiększe głośność zaczyna się odzywać. Chciałbym móc oglądać filmy i słuchać muzyki nie koniecznie na Vool, by móc cieszyć się subwooferem. Subwoofer z tyłu ma regulacje i tam jest wszystko ustawione na maxa. Zależy mi na tym żeby móc nieco podbić bas przy cichym słuchaniu muzyki bądź oglądaniu filmu. Subwoofer ma również wejście High Level Imput ale do tego potrzebuje wzmacniacz/amplituner, i nie jest to problem bo mogę jakiś skołować. Pytanie brzmi, czy mogę korzystać z TV tak, by soundbar był nadal aktywny i grał tak jak dotychczas, a za pomocą wyjścia w TV - HDMI ARC podpiął bym się pod wzmacniacz, i od wzmacniacza podpiął bym subwoofer w celu wzmocnienia nieco jego mocy :). Czy tak się da, nie chciał bym kupować jakiegoś używanego wzmacniacza na daremno. Pozdrawiam Krystian
 
Do góry