Philips 65PUS8901 z AmbiLux

SNiP3R

Member
Witam.
Takie pytanko: wiadomo coś na temat dostępności tego modelu w naszym kraju?
Strasznie podoba mi się ta technologia mini-projektorów, czyli AmbiLux, jednak nigdzie nie umiem znaleźć informacji na temat dostępności tego telewizora, ani chociażby ceny jaką przyjdzie za niego zapłacić XD
 

MaXeN84

New member
Witam.
Takie pytanko: wiadomo coś na temat dostępności tego modelu w naszym kraju?
Strasznie podoba mi się ta technologia mini-projektorów, czyli AmbiLux, jednak nigdzie nie umiem znaleźć informacji na temat dostępności tego telewizora, ani chociażby ceny jaką przyjdzie za niego zapłacić XD
Cena 20tys. zł, dostępność: miał być pod koniec roku, tradycyjnie pewne opóźnienia premiery, wg artykułu Komputer Świata z 14.12.15r. ma się pojawić w styczniu, a zatem pewnie na dniach...
 

accu

New member
Bez reklam
Cena 20tys. zł, dostępność: miał być pod koniec roku, tradycyjnie pewne opóźnienia premiery, wg artykułu Komputer Świata z 14.12.15r. ma się pojawić w styczniu, a zatem pewnie na dniach...

Witam uprzejmie,

Najwcześniej w miesiącu marcu 2016 r. , a to i tak wariant optymistyczny dostępności telewizora Philips 65PUS8901/12 .:neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

SNiP3R

Member
MaXeN84

Chyba troszkę poleciałeś z tą ceną... z tego co wiem, cena będzie oscylować w granicach 12-15 tysi... bardzo mi się podoba ta technologia i z chęcią wymieniłbym mojego 55-8008 na tego z AmbiLux :D
 
Do góry