Philips 55PUS9109/12 brak 3d góra/dół

bodex20

New member
Witam szanownych użytkowników. Chciałbym abyście pomogli mi rozwiać wątpliwości nad pewnym problemem. A mianowicie uruchomiłem poprzez pendrive film 3d z obrazem góra/dół i w menu po wybraniu konfiguracji dla 3d góra/dół wyświetlany jest jedynie jeden obraz, rzuty nie nakładają się na siebie, testowałem na formacie filmu mkv dla różnych kodeków filmu z czego jeden miał 4 gb pojemność a drugi 13gb lecz efekt jest ten sam. Filmy typu sbs scala elegancko, efekt jest wspaniały lecz dla góra dół w ogóle nie zachodzi. Pomóżcie mi w odpowiedzi dlaczego. Szczerze to dostęp mam większy do filmów góra dół i z tego chciałbym częściej korzystać. W obsłudze klienta powiedziano mi że obraz będzie się nakładał jeżeli będzie pochodził z oryginalnego źródła blu-ray, ale czy to prawda?? Czy chciał się mnie pozbyć?? Korzystam z pena usb 3.0 16gb.

Sąsiad ma samsunga h6400, u niego śmiga bez przeszkód góra dół, obraz nie przeciągnięty, trzyma ostrość przez okulary, u siebie przełączałem na różne porty usb lecz bez rezultatu. Jest tak przy wszystkich filmach góra dół nie paruje obrazów.

Sprawdziłem na szybko materiały z YT i na nich 3d góra dół scala obraz i tworzy efekt 3d także bezpośrednio z internetu efekt jest.
 
Do góry