Philips 55pus8303 kalibracja a ustawienia fabryczne

Noix

Member
Witam,
kupiłem tutaj 5 lat temu telewizor 55pus8303 wraz z usługą kalibracji. Chcę mu przywrócić ustawienia fabryczne, bo android działa już tragicznie. Pytanie mam w związku z tym czy zapisane ustawienia kalibracyjne też zostaną usunięte?

pozdrawiam
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć,
Tak zostaną usunięte chyba, że masz je zapisane jako jeden z profili ISF. Jeżlei sa to ustawienia wpisane w "ISF dzień" lub "ISF noc" i są zablokowanie (kluczyk przy nazwie profilu), to ponowne zainstalowanie telewizora tego nie usunie. Po ponownej instalacji TV po prostu wybierzesz jeden z profili i to wystarczy.
Jeżeli jednak masz w innym profilu obrazu zapisane ustawienia, to zostaną one usunięte. Wtedy jedynym rozwiązaniem będzie przepisać dane z wydruku kalibracji (jeżeli taką dostałeś). Jeżeli nie, to musisz przejść przez każdą opcję w ustawieniach obrazu i sobie przepisać i po ponownej instalacji TV ręcznie wprowadzić.

Jeżeli masz dane od kalibracji zapisane w profilu ISF, ale nie zablokowane kluczykiem, to podświetl ten profil obrazu i wprowadź z klawiatury numerycznej pilota 473 473, wtedy się zablokuje/odblokuje.
 

Noix

Member
Bardzo dobra informacja, mam zapisane w ISF, ale były odblokowane, dzięki kodowi już są zablokowane! Dziękuję
 

znikim

New member
Witam,
kupiłem tutaj 5 lat temu telewizor 55pus8303 wraz z usługą kalibracji. Chcę mu przywrócić ustawienia fabryczne, bo android działa już tragicznie. Pytanie mam w związku z tym czy zapisane ustawienia kalibracyjne też zostaną usunięte?

pozdrawiam
Cześć. Daj znać czy po reinstalacji przyspieszył ci TV bo mój też ma 5 lat i też go chyba tutaj kupowałem, i też już działa android tragicznie.
 
Do góry