Philips 55PUS7600 pomoc w rozwianiu watpliwosci

Kilibongo

New member
Witam

Poszukuje tv ktory spelni moje wymagania i na chwile obecna postanowiłem kupic philipsa 55PUS7600.
Jednak problem jest nastepujacy: kiedy pojechalem go potestowac w sklepie media markt i saturn okazalo sie ze jest dostepny na wystawie tylko 48 ( w calym trojmiescie nigdzie nie ma 55 na wystawie) wiec bawilem sie wlasnie 48 jednak zarowno w media markt i saturnie na obu testowanych telewizorach byly widoczne bardzo wyrazne cienie ukladajace sie w okregi powiekszajace od srodka telewizora byly one mocno widoczne na jednolity kolorach, niebieski, czerwony, zielony.... Sprzedawca nie mial pojecia dlaczego tak jest ale sam juz to wczesniej zauwazyl...
Pytanie moje jest takie: co to moze byc i czy mam sie obawiac ze jesli zamowie internetowo w rtv euro agd 55 to bedzie tak samo? Jaka to moze byc wada i czy moj sprzet czeka to samo? Dodam iz na wystawionych 65 niczego takiego nie bylo widac...
Dziekuje za pomoc
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Na 48 cali sprawdzane i coś takiego nie występuje. Może tobyło związane z padaniem światła w sklepie? Na żadnym TV z czymś takim się nie spotkałem. Pamiętaj, że przy zamówieniu przez internet masz 14 dni na zwrot produktu - w razie czego.
 

Kilibongo

New member
to nie ma nic wspólnego ze światłem. na matrycy widać ewidentne cienie w kształcie pół okręgu co jest dziwne bo z tego co się orientuje podświetlenie w tym modelu jest po bokach.
a co do zamówienia przez internet własnie sie zorientowałem ze raty internetowe działają tylko do 5000 zł wiec będę musiał zrobić to w stacjonarnym sklepie...
Ale chyba mogę sprawdzić sprzęt przed odbiorem w sklepie a w razie czego go nie przyjąć...
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jak wyżej. KIKI prowadzi sprzedaż i wielu już u niego kupiło sprzęt. Z tego co czytam wielu zadowolonych :). Z tymi okręgami to naprawdę dziwna sprawa, ja na 48" tego nie zauważam.
 

Kilibongo

New member
Hym.... Nie mam juz pomysłu jak to ogarnac
W zadnym sklepie nie mogę przetestowac 55" moze uda sie znalesc jakiegos zyczliwego posiadacza takiego sprzetu w trojmiescie
 

RHJG

New member
Bez reklam
Sprawdziłeś wszystko to co podałem ? klikaj w poszczególne fotki ! jak nie to wrzuć swoją ?Banding ma wiele odmian !
 
Do góry