Philips 55 PUS7304 kłopot z jasnością

kemotke

New member
Cześć
Mam problem z jasnością w tym telewizorze. Wyłączyłem wszystkie opcje oszczędzania energii a i tak przy oglądaniu filmów ekran się sam ściemnia i zostaje w takiej jasności cały czas. Gdy kliknę pilotem to się rozjaśnia jednak może na 10 sekund a potem wraca do swojej obniżonej jasności. Spotkał się ktoś z was z taki problemem?
 

kemotke

New member
Od nowości. To dzieje się tylko wtedy gdy oglądam filmy przez np Netflix lub gram na konsoli. W trybie telewizji jest ok. Co ciekawe, na YouTube jest ok.
 
Ostatnia edycja:

kemotkem2

New member
Jaki masz załączony tryb podświetlenia matrycy ?

Oczywiście nie mogę się zalogować na tamto konto, wpisuję wszystko dokładnie tak, jak przy rejestracji, nawet resetowałem hasło, wpisuję je i co? Niepoprawne hasło...

Osobisty, a w grach, które obsługują HDR, HDR-Gry. Zauważyłem, że czasami tryb Osobisty działa niezależnie np. w filmach i w tv. W sensie tak, jakbym ustawiał tryb osobisty najpierw dla filmów, a potem dla tv. Mogę sobie włączyć pełną jasność i kontrast, gdy jestem np. na Netflixie, ale gdy wrócę do oglądania telewizji, jasność i kontrast będą inne. TV w ogóle o tym nie informuje i dowiedziałem się o tym przez przypadek, gdy tv mi się wygaszał. Podobnie mam teraz. Osobisty w menu głównym telewizora ustawiony na duży kontrast i jasność, wyłączone tryby ekologiczne, a gdy włączałem Playstation to menu konsoli było jakieś takie mdłe. Dopiero może 3 dni temu uruchomiłem dostosowanie trybu Osobisty będąc właśnie w menu PS4 i ustawienia były zupełnie inne niż, gdy byłem w menu głównym telewizora.
 
Ostatnia edycja:
Do góry