Philips 50PUS8506/12 nie moge właczyć Ambilight ciagle pisze wyłacz

Łukasz ...

New member
Witam wszystkich

Jakos pare miesięcy temu postanowiłem na chwile wylaczyc ambilight po wyłaczeniu gdy za kilka dni chciałem znów go włączyc to już nie mogłem w menu cały czas była opcja Wyłącz
tak jakby był włączony . Próbowałem wyłaczac tv na cała noc z kontaktu nic to nie dało , zaktualizowałem oprogramowanie przez internet do najnowszej wersji nic to nie dało.
Nie mam pojęcia co mam zrobic jak mam włączyc ambilight. Dodam że ambilight na pewno działa bo jak przełączam opcje świecenia flaga itd to sie zapala bez problemu a poza tym cały czas
wszystko działało dopóki go nie wylączyłem.

Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam
 

Łukasz ...

New member
Jesli masz na mysli wyjecie bateri i przytrzymanie przycisku zasilania przwz 3 sek to wlasnie to zrobilem ale to raczej nie ma nic wspolnego nic sie nie zmienilo w menu dalej pisze Wylacz a jest wylaczony ambilight . Czy ktos moze pomoc ma jakis pomysl jak to mozna naprawic jak nie to bede musial oddac tv do serwisu mam jeszcze pol roku gwar ale az nie chce mi sie wierzyc ze cos sie zawiesilo i tego nie mozna jakos w latwy sposob naprawic
 

Łukasz ...

New member
Dzieki Pomoglo ! Zainstalowalem na nowo tv i dziala jednak chcialem sprawdzic czy moge teraz wylaczyc i wlaczyc i wylaczylem ambilight i znow byla opcja tylko wylacz heh znow to samo ale zainstalowalem tv jeszcze raz i juz nic nie ruszam Ambi dziala i niech zostanie tak jak jest widocznie jakis blad w systemie jest czy cos narazie wazne ze dziala.
Wielkie dzieki za pomoc
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
spoko nie ma sprawy :)
Swoją drogą zachodzę w głowę czemu reset pilota nie pomógł...
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Reset pilota nie polega na tym co napisałeś.
Ale najważniejsze , że pomogło.
Reset pilota jeśli jest taka potrzeba , też często pomaga.
 
Do góry