Philips 43pus7657/12- kalibracja

zloty_2000

New member
Witajcie po dłuższej przerwie.
Pod strzechę zawitał mi wspomniany w tytule Philips 43pus7657/12 i szukam do niego jakichś danych dotyczących ustawień kalibracyjnych.
Po ustawieniu "na oko" mam wrażenie, że biel mam lekko jeszcze zaniebieszczoną i zastanawiam się czym to "ściągnąć" czy dostosowaniem punktu bieli czy może jeszcze innymi ustawieniami, których trochę jest.

Po 3 dniach używania TV mogę powiedzieć, że ma całkiem niezłe możliwości w tym przedziale cenowym (poniżej 1500PLN płaciłem). Obraz jest dobry, choć trzeba było trochę powalczyć z ustawieniami (i nadal coś mi jeszcze brakuje), wg mnie ma bardzo dobrze grające głośniki (jak na mały TV) o czystym brzmieniu ładnie oddającym dialogi. Dość zgrabnie zbudowany, jakościowo nie narzekam.

Ale ma dwa wg mnie spore minusy - nie wiem kto wpadł na pomysł by wtyk zasilania był centralnie pośrodku obudowy z tyłu (powieszenie go na wieszaku to podejrzewam szukanie odpowiedniego by nie zasłaniał gniazda) a wyjścia optyczne i RJ do sieci są w takim miejscu, że też może się okazać iż "zawieszenie" montażu może wchodzić z nimi w kolizję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy modelach budżetowych wielkich finezji się nie stosuje .
Napisz maila na Pw - sprawdzę rano.
 
Do góry