Philips 32PFS6905 - recenzja

Tyr2

New member
Więc jest tak, jako że zachowujesz się wyjątkowo dziwacznie, a ja w odróżnieniu od ciebie radzę sobie z Internetem nie najgorzej, to zrobiłem mały research na twój temat i musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Jak na kogoś, kto korzysta z Internetu tylko u sąsiada lub w pracy, to nieźle trollujesz w przestrzeni wirtualnej. Znalazłem o tobie sporo ciekawych opinii i muszę powiedzieć, że jednak z nich pasuje jak ulał do obecnej sytuacji. Dopiero teraz zrozumiałem twoją rolę w atakowaniu mnie i tych bredni o czarnym PR dla firmy Philips. Poniżej opinia z jednego z forów na temat janunio:

„Na koniec należy dodać że autor wątku jest od lat klakierem oraz naganiaczem na forum kikiego. Neguje wszystkie negatywne wpisy na temat Phlipsa i TCL-a. Często podaje fałszywe dane (na temat jasności oraz innych parametrów konkurencyjnych firm).”

Prawdę powiedziawszy to pisząc uczciwie moją recenzję, nie zdawałem sobie sprawy, że na polskim rynku telewizorów jest takie bagienko i wojny podjazdowe. Teraz dopiero rozumiem skąd to blokowanie linków. Oczywiście trudno mieć za złe kikiemu, że sprzedaje telewizory i je reklamuje. Ma swoje forum, sklep z tradycjami i zadowolonych klientów, czyli osiągnął coś w życiu i tego broni. Natomiast dla mnie rola wazeliniarzy pokroju janunio jest kompletnie niezrozumiała. Żeby latać po Internecie, zakładać wiernopoddańcze wątki i jednocześnie obsmarowywać konkurencję w celu podlizania się właścicielowi tego forum? Jak marne trzeba mieć życie, żeby obrać sobie rolę klakiera? No chyba, że jesteś na prowizji, w co jednak wątpię, bo na bystrzaka to ty mi nie wyglądasz.

Tak sobie myślę, że ten post będzie niezłym testem, bo sporo się naczytałem na temat kasowania niewygodnych wpisów i to na wszystkich zwalczających się forach, nie tylko na tym - żeby była jasność. Tak więc zobaczymy.
 

janunio

New member
Bez reklam
Tyru; zamiast pisać wypracowania to odpowiedz na moje pytania ? CZEKAMY !!!

1. co to jest color banding ? Podaj definicje. PLEASE
2. co to jest pikseloza ? Co ją powoduje ? Myślisz, że TV ?
3. co to jest wachlarz artefaktów ? Napisz szczegółowo o tym wachlarzu.

Piszesz pierdoły i okazuje się, że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Ktoś ci to napisał ?
 
Do góry