Philips 32PFL7762D oraz LG 32LG5000

dr_Fell

New member
Witam, po poszukiwaniach zdecydowałem się że te modele będą dobre w cenie którą jestem w stanie zapłacić. Znalazłem dużo pozytywnych opinii na temat obu telewizorów - zarówno obrazu i dźwięku. Jednak potrzebuję jeszcze pewnych informacji, ponieważ niezbyt dobrze znam się na tego typu sprzęcie.

Chodzi głównie o możliwość odbioru "konwencjonalnej telewizji" - czy którykolwiek z tych telewizorów ma możliwość podłączenia standardowego kabla - a jeśli nie ma to czy jest możliwość odbioru zwykłych, analogowych programów ?

Jeśli dobrze rozumiem, to Philips ma tylko tuner cyfrowy - czy w takim razie nie będę w stanie odbierać na nim zwykłych programów ? LG ma wejscie antenowe i komponent - czyli chyba mozna do niego podłączyć zwykły kabel ? Za to Philips ma dodatkowo "moduł CI i wejście CVBS" - czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co to za złącza ?

Jeśli ktoś dodatkowo zechce się podzielić opinią n/t w/w telewizorów to też będę wdzięczny :)


Pozdrawiam, Michał
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26776 - tu poczytaj
Nasze pomidory w szczegółach pokazują każdy fragment jak pod lupą.
p1080966ji1.jpg


Pełna czysta kolorystyka.
p1080913uc9.jpg
 

dr_Fell

New member
kiki napisał:
Nasze pomidory w szczegółach pokazują każdy fragment jak pod lupą.
Nie mogę się tam dostać. konto chyba aktywowane mam...

dr_Fell, nie masz dostępu do tej strony z powodu:.
Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl
Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta


Rozumiem że to wymaga rejestracji. Niestety, nawet gdybym chciał zapłacić za przeczytanie co jest w tym linku zakup telewizora muszę przeprowadzić szybciej niż potrwają formalności wszystkie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry