PHILIPS 32PFL5008. Odkleja się ekran

neonbloow

New member
Witam zakupiłem model 32pfl5008 dzisiaj przyszedł mam do Was pytanie, czy po prawej stronie jak dotykacie lekko palcem koło ramki matryca ugina się ?. Ja mam tak że lekko jak dotknę palcem rusza się mam tak po prawej stronie, po lewej i na dole czy u góry jest sztywno.
Efekt jest większy jak telewizor zozgrzeje się wtedy widać jej ruch do środka bardziej, nie daje to zniekształcenia obrazu itp ale widaćewidentnie że w tym miejscu lata
Prosiłbym Was o odpowiedź
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
No ja mam tak samo tyle ze u mnie chyba z kazdej strony sie ugina.(ale to ta przednia szybka, nie matryca)podobno to normalne ale ile w tym prawdy to nie wiem.model 6007.
 

neonbloow

New member
Dzwoniłem przed momentem do PHILIPSa mówią że to normalne i nie wpływa to na odbiór, nie wiem ile w tym prawdy ale widać że chyba tak :), zauważyłem że jak ekran wystygnie przez noc efekt jest mniejszy, natomiast jak się rozgrzeję bardziej czuć ten efekt.
 

neonbloow

New member
Po wymianie na nowy model muszę powiedzieć że ekran zachowuje się identycznie , czyli wychodzi na to że to normalne w tych modelach.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
to nie tylko w tych modelach. To jest normalne zjawisko, całkowite usztywnienie to ryzyko w użytkowaniu głównie w transporcie i wieszaniu na ścianę;)
 

kostek93

New member
Witam.Zakupilem tv Philips 75 cali i odkleja się ekran z góry tv czy miał ktoś taką sytuację?Ogólnie sytuacja powtórzyła się po raz drugi bo już raz go wymieniłem z tego samego powodu ale jednak powtórka.
 
Do góry