Philips 32PF9966

pitbullo1

New member
Karta graficzna - która firma???

witam wszystkich. Co myślicie o philipsie 32PF9966?? i czy funkcja ambilight jest przydatna?? z gory dzieki za podpowiedzi. pozdrawiam
 

awujotka

New member
Bez reklam
ja mam "nowszą" wersję tego tv - seria 9830. Design ten sam, tylko wyposażenie i parametry lepsze. Cenowo podobnie. Co do ambilight - jest fajowe. Kolory podświetlenia zmieniają się wraz ze zmianą koloru ekranu. Wzrok się wogóle nie męczy, można tv oglądać bez włączonego dodatkowego światła. Prawdę mówiąc, wyłączyłam ambilight tylko raz - w dość słoneczny dzień, a tak uzywamy na okrągło. W moim tv (37pf9830) mozna dodatkowo włączyć ambilight mimo że sam odbiornik jest wyłączony (wtedy tv robi za lampkę nocną :) ). Ogólnie polecam. Wydaje mi się tylko, że jednak lepiej zainteresuj się ową serią 9830 - tak jak mówiłam wcześniej - cenowo prawie to samo (sklepy niestety nie przeceniły jeszcze serii 9966, przynajmniej ja jeszcze nie widziałam przeceny), a rozwiązania choćby samego ambilighta są nowsze (tzw. ambilight 2) - mozna ustawić osobny kolor podświetlenia dla każdej strony ekranu. Pozdrawiam
 

pitbullo1

New member
Wielkie dzięki za podpowiedz :) Nie widziałem wczesniej tego modelu w sklepach, a jest rzeczywiście dużo lepszy i w podobnej cenie...poczekam tylko jeszcze jak moze troszke stanieje w jakis noworocznych przecenach :p
 

awujotka

New member
Bez reklam
A któż by kupował w sklepie? Kup przez sklep internetowy, jest zdecydowanie taniej. Modele 32-calowe już ok. 10 tys., 37-calowy - 13. np. www.maximedia.pl, www.ewabymail.pl. Sprawdź również Allegro. Jak jest możliwy odbiór osobisty, i jest gwarancja (Philips honoruje podobitą gwarancję europejską, trzeba tylko mieć zagraniczny dowód zakupu - rachunek, paragon) - to w zasadzie nie ma ryzyka. Ja tak kupiłam swój 37-calowy model za 12200. Pozdrawiam
 
Do góry