Philips 29 Pt 9521

tkirmuc

New member
Czy są tutaj może jacyć użytkownicy tego modelu? Wiem, że jest to wersja 4:3 modelu panoramicznego 9551 ale właśnie ten mnie interesuje. Spędziłem ostatnio dosyć dużo czasu biegając po sklepach i znajomych, zastanawiając się na zakupem LCD lub PDP ale to co widziałem było zawsze dalekie od moich oczekiwań. Moim zdaniem, poza wygodą, te płaskie telewizory nie mogą w żadnym wypadku porównywać się z CRT przy odbiorze zwykłej kablówki czy C+ (nie mówię o specjalnych demo, które są przygotowywane pod konkretne modele i wprowadzają w błąd potencjalnych klientów). Większość ludzi ogląda właśnie kablówkę (czy platformy cyfrowe) i to co sprzedają teraz producenci jako telewizory wydaje mi się ściemą (to są panele do dobrego materiały HD i nic więcej).

I tu moje pytanie. Czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat zalet i ewentualnych wad modelu 29PT9521? W koncu, wole zaplacic teraz 1700 zl i spokojnie poczekac kilka lat na rozwoj technologi SED lub czegos podobnego co zblizy plaskie panele jakoscia (i trwaloscia!) do CRT.

Z gory dziekuje,
T.Kirmuć
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Widziałem 3 egzemplarze tego TV i tylko jeden kineskop można określić jako "bezbłędny" (tak mi się przynajmniej wydaje), więc warto dobrze wybrać przed zakupem. Po podłączeniu C+ przez Euro RGB obraz wygląda bardzo ładnie.
Standardowe głośniki są kiepawe, ale to chyba standard w TV. Geometria prawie idealna.
Wg mnie najlepszy TV 29".
 
Do góry