PFS 8209 - kopiowanie plików z TV z Androidem

mirsiek

New member
Czy ktoś ma jakiś sposób na skopiowanie plików z pamięci TV na USB?
Przez menadżera plików daję radę je kopiować z USB, przenosić między pamięciami w TV, kasować, a w drugą stronę ni huhu. :confused:
 

mirsiek

New member
Czy ktoś ma jakiś sposób na skopiowanie plików z pamięci TV na USB?
Przez menadżera plików daję radę je kopiować z USB, przenosić między pamięciami w TV, kasować, a w drugą stronę ni huhu. :confused:

Chciałem się przypomnieć bo jestem przed czyszczeniem TV, a chciałbym zachować kilka nagrań z dysku.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Nawet jak by udało Ci się jakimś sposobem skopiować nagrania na USB, to po ponownej instalacji TV nie będziesz w stanie ich odtworzyć. To są właśnie zabezpieczenia przed kopiowaniem.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Szczerze w to wątpię. Jak pewnie wiesz, prawa autorskie to bardzo drażliwy temat. Każdy producent TV bardzo się zabezpiecza, żeby nie można było tego powielać - nikt nie chce dostać wielomilionowych kar :]. W założeniu funkcje nagrywania w TV do nagrywania treści w celu późniejszego obejrzenia, a nie robieniu kolekcji na DVD/BD/HDD.
Myślę, że są narzędzia, żeby to obejść, jednak może wypowie się ktoś kto bardziej w tym siedzi?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Producenci TV i dekoderów są zobligowani do ochrony praw autorskich i musza szyfrować dane na różne sposoby. Dekodery z wolnego rynku pozwalają na więcej ale myślę, że również bez dodatkowych urządzeń się nie obędzie.
Dlaczego kiedyś można było podpiąć kino domowe przez SCART, a dzisiaj to nie zadziała? Właśnie przez prawa autorskie.
Ale tak jak pisałem wcześniej - może jest ktoś kto się bardziej w tym orientuje i jest jakiś sposób na obejście.
 
Do góry