pc1r vs. pc1rr vs. pc3ra a moze inne? pomocy

deddie

New member
Witam wszystkich! Jak wiele osob zastanawiam sie nad wyborem tv. Dzieki forum ostatecznie padlo na plazme. Kolejny dylemat dotyczy marki i modelu. Moja uwage zwrocil LG PC1RR z HDD ale gdzies czytalem, ze nie ma mozliwosci przegrania danych z dysku na pc albo dvd. Czy to prawda? Czy wobec tego nie lepiej kupic PC1R z dwoma zlaczami hdmi i jakas dobra nagrywarke z hdd? ostatnio widzialem promocje dekoderow n-ki z hdd za 300 czy 400 zl. A moze
lepiej zastanowic sie nad PC3RA albo C7H Samsunga?? Doradzcie prosze.
Odleglosc: 3m, dosc dobrze naswietlone pomieszczenie, sygnal: kabel, dvd, pc i w planie n-ka.
 
Mam pc1r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu normalnemu widzowi TV. Nie ma się czego czepiać. Za tą kasę moim zdaniem najlepszy wybór. Co do pc1rr to wolę mieć nagrywarkę osobno, zawsze przecież coś się znajdzie do przegrania a na telewizorze tego nie zrobisz. Powodzenia w łowach:popcorn:
 

matizx

New member
Też posiadam PC1R i działa bez zarzutu!
Muszę dokupić Humaxa i nacieszyć się sygnałem HD,wtedy bedzie jazda !
Wracając do TV - Polecam LG 42 PC1R !!!

pozdrawiam
matizx
 

setunia

New member
Bez reklam
Z mojego PC3RA jestem zadowolony. PC1R ma ponoć więcej funkcji i chiba dwa HDMI. Moga się przydać. RR ma twardziela, wiec jeśli zalezy Tobie na twardzioszku to RR, jeśli nie to dwa poprzednie.

Moje warunki jak u Ciebie i nie narzekam. No może roleta za jasna - przydałaby sie zewnętrzna - czarna. Hmm pomyśle nad tym.
 
Ostatnia edycja:

baranskia

Member
polecam 42PC1RR - jest naprawdę OK a do tego wciąż tanieje... ;)))

Ja z czystym sumieniem polecam 42PC1RR - jest naprawdę OK a do tego wciąż tanieje... ;))) - mój egz. ma tylko 1 HDMI, ale te nowsze może już 2...

Zgadzam się z daniel26-78, że:
"Mam pc1r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu normalnemu widzowi TV. Nie ma się czego czepiać. Za tą kasę moim zdaniem najlepszy wybór. Co do pc1rr to wolę mieć nagrywarkę osobno, zawsze przecież coś się znajdzie do przegrania a na telewizorze tego nie zrobisz. Powodzenia w łowach"

Ale wg mnie...
jednak JEDNO NIE SZKODZI DRUGIEMU, a do tego jak coś przegapisz to jest możliwość przeglądania lub cofnięcia NA ŻĄDANIE BIEŻĄCEGO PROGRAMU !!! (tzw. Time Shift) - dla mnie bomba warta swej ceny - choć faktycznie jeszcze nie idealna...
Mnie jednak tyle na początek wystarcza!

Adam B. (Bia - PL)
 
Do góry