Panowie blackninja, kiki proszę o porade

wit502

New member
witam panowie, przeczytałem forum od deski do deski,mimo wszystko mały mętlik,wiec proszę o małą poradę ,mam około 4000 ,cyfrę plus,3m-co wybrać z panasonic32PX30,loewe nemos 32 ,LCD Panasonic 32LX60P ,no i gdzie są dostępne w jakiej cenie ,;panasonic znalazłem na allegro u wegi ;chodzi mi o nemosa loewe-jakby ktoś zechciał pomoc byłbym wdzięczny- może jakiś inny model za te pieniądze,proszę ewentualnie o ofertę ,moj zielony 16-letni JVC się kończy powoli.Dziękuję z gory za pomoc wiem że są tu ludzie ktorzy znają temat.
:kom:panowie doradżcie coś ewentualnie gdzie kupić. moje gg2766832 pytanie sakramentalne teoretycznie ktry wybrać i tak muszę dobrać kasę- kredycik dlatego tak marudzę.
 

wit502

New member
dzięki ,muszę tylko gdzieś się udać i zobaczyć jak lecą na nim mecze z cyfry tylko tego się obawiałem jak da się oglądać,to kupię i tu też jak ktoś ma namiar na konkretny sklep proszę o link,u mnie gdzie mieszkam ten lcd chodzi po4,5 kołka.:kom:
 

PAZ

New member
Jestem za Panasem 32LX60P, 4,5 tyś to dużo za ten tv, wejdź tu i wybierz sobie sklep albo skorzystaj z prezentacji Kikiego.
 
Do góry