Panasonic Viera TX-P50G30B 50

maniek1973

New member
witam wszystkich,tv jak w temacie kupilem go tydzien temu,mam pytanie do posiadaczy tej plazmy,czy macie jakies konkretne konfiguracje ustawien,bo probowalem sam poustawiac ale nic nie wychodzi tak jak potrzeba,czytalem zeby sie cieszyc obrazem g30 trzeba go dobrze skalibrowac,a to nie wychodzi mi za bardzo i dlatego zwracam sie o pomoc na forum.
 

maniek1973

New member
dzieki don ale mi chodzi konkretnie o kalibracje tej plazmy,ten temat czytam raz jeszcze ale nie moge znalesc odpowiedzi na moje pytanie.mam jeszcze jedno pytanie, czy spider 3 do kalibracji nada sie dla laika takiego jak ja,czy trzeba miec pojecie o kalibracji,czy spider3 ustawi sam to wszystko czy trzeba samemu krok po kroku ustawiac.
 

don111

Banned
nadaje się do kalibracji
do podstawowej kalibracji nie musisz nic umieć, prowadzi za rączkę ale to bez sensu robota (guzik daje)
żeby ustawić balans bieli i inne opcje trochę musisz poczytać
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teoretycznie prowadzi za rączkę. Prowadzi cztery podstawowe parametry. Ale nie robi przestrzeni barw, Gamma i dziesiątki innych parametrów.
Ale najważniejszy jest program weryfikujący który koryguje nawet ustawione parametry do interpretacji wzoru.
 

maniek1973

New member
a moze macie jakies linki,gdzie sa podane najlepsze ustawienia tej plazmy.przez rok czasu mialem lg pk350 50 cali ale teraz widze duza roznice miedzy lg a panasonic,dla mnie laika roznica kolosalna,na kozysc panasa,przy standardowych ustawieniach,ale duzo czytalem na temat kalibracji tej plazmy i wiem ze moze wiecej pokazac,gdyby chcial ktos pomoc bede wdzieczny.
 
Do góry