Panasonic Txl42e30e a napisy

cupa

New member
Witam

Mam problemy z odtwarzaniem napisów do filmów z nośnika USB. Po wczytaniu filmu nic się nie pojawia. Czy powinienem sam napisy wgrać czy wczytują się automatyczne ( w jakim katalogu powinny być)? Jakie formaty czyta(srt, txt ??) Jaki powinien być tytuł napisów, taki sam jak film?
Z góry dzięki
 

ulek1985

New member
Napisy musza sie tak samo nazywac. Po zaladowaniu filmu kliknij przycisk "Options - jak dobrze pamietam , bo nie mam przy sobie pilota" i tam wybierz napisy. Moga byc txt, moga byc srt, ale ja nie mam zbyt milych doswiadczen z napisami. Albo to polskich znakow nie wyswietla, albo jakies puste entery, albo jakies dziwne znaczki sie pojawiaja no i najwazniejsze, mala czcionka.

Wole wbudowac sobie napisy film, ale do tego trzeba sciagnac 2 programy(jeden do filmow divx, drugi do mkv - zalezy w ktorym formacie dostepny jest film) i jeden program do zmiany napisow na srt, bo te programy nie bsluguja txt. jakbys chcial sie o tym wiedcej dowiedziec to pisz.


[edit]

Moze jak znajde wiecej czasu to zrobie poradnik co i jak zrobic zeby wszystko ladnie smigalo. oczywiscie z fotkami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry