panasonic tx-p65vt30 B

lysy25

New member
Witam

Jestem ciekaw czy jest tu ktos kto moglby rozwiac watpliwosci
Chodzi o to ze chce kupic tego panasa tylko ze nie bardzo rozumiem skad bieze sie tak ogromna roznica w cenie otoz w uk tx-p65vt30 b ( literka b na koncu ) kosztuje w granicach 4000 funtow
w polsce w granicach 12000 pln ale w nazwie na koncu jes E
dzwonilem do panasonic polska dzis i niestety mila panienka nie potrafila mi dac konkretnej odpowiedzi - zreszta w uk tez nie potrafia odpowiedziec w panasonicu.
Panienka z polskiego panasa mowila cos ze w uk sa inne standarty tv i takie tam inne wg mnie herezje - malo mnie interesuje bbc - ogladam cyfre hd.
ok pomyslalem moze japonce sprzedaja do polski jakiegos rodzaju drugi gatunek , na ale nie chce mi sie wiezyc w taka polityke takiej firmy wiec przeszukalem rynek niemiecki i cena jest podobna do polskiej wiec co do rzeszy tez sprzedaja II gatunek ? no raczej nie
jedyne sensowne wytlumaczenie jakie mi sie nasowa to ze najnormalniej w swiecie panas wali po rogach brytyjski rynek na cenie
a moze faktycznie cos jest w tej jednej literce ???

bede wdzieczny za jakies sensowne sugestie
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdziwisz się ale nie różnią się niczym.
Sporo osób z Wysp kupuje teraz Panasonica w Polsce z dostawą kurierską . I są super zadowoleni.
Możesz śmiało kupować do takich potrzeb - w razie co wejdź na PW - dostaniesz info.
 
Do góry