Panasonic TX-P55VT60E - wymiana opinii i doświadczeń

rafix01

Member
Bez reklam
Jako, że nie ma skupionych info o modelu 55VT60E w jednym miejscu, zakładam ten temat :)

Proszę się wpisywać, opisywać problemy i rozwiązania, spostrzeżenia i uwagi co do tego konkretnego modelu.

Jutro ja będę posiadaczem tego modelu, po trzech latach użytkowania plazmy panasa TX-P46G20E byłem "zmuszony" (żarcik) do zakupu VT60E, gdyż jak wiemy koniec z plazmami u Panasonic'a :( i nie było na co czekać, więc trzeba było kupić.

Na początek taka fotka porównawcza: u góry 42" LED, z prawej 55" VT60, z lewej 65" VT60

 

wit502

New member
Witam,narazie zauważyłem że wiatraki głośno pracują , może to jest odbicie od ściany(plazma wisi ),no i szukam kogoś do profesjonalnej kalibracji,wydaje mi się że warto dopłacić jak się wydało 7000 na sprzęt i 1000 na gwarancję.
 

rafix01

Member
Bez reklam
tak? gdzie? :) bo szukajka w tym dziale nic nie znalazła dla "55VT"

telewizor przywieźli, wnieśli, rozpakowali, sprawdzili czy szyba cała, sprawdzili kompletność zawartości pudła i pojechali ... szkoda, że mnie przy tym nie było :)

tv stoi w kartonie i czeka, aż będę miał trochę czasu dla niego :)
 

rafix01

Member
Bez reklam
he, he łatwo powiedzieć, kable w ścianach, potem pod listwami, troche roboty jest, pewnie dopiero sobotę poświęcę na zabawy z tv

Twój link jest do 65" VT (i ten temat widziałem) a teraz piszemy w 55" VT :) ot taka mała różnica :)
 

pantomima

Banned
Bezu razy ,ale bezsensownie podchodzisz do tematu w takim razie - wszystko co dotyczy modelu 65" odnosi sie w takim samym stopniu do Twej 55 tki .Pozostaje tylko kwestia odleglosci od tv , nad ktora niewiele mozna rozkminiac .
Pzdr.
 

rafix01

Member
Bez reklam
no to bez urazy, ale Twoja euforia w temacie 65" , że został założony, też jest bezsensowna, bo adekwatnie jest temat 50"
 
Do góry