Panasonic TX-P46GW30 - ma ktoś? I jak się sprawdza?

dafior01

New member
Witam,

Ma ktoś ten model? To model generalnie na rynek niemiecki, ale o ile kupiony w Polsce i ma rachunek to Panasonic Polska normalnie serwisuje. Infolinia wsparcia nie działa dla tego modelu.
Dziś potwierdzałem to właśnie na linia Panas Polska.

Pytanie czy ktoś to ma i jak mu się sprawdza.

Mnie by bardzo pasował - cena niewiele ponad 3 tyś; tal na oko to jest idento jak 46G30, ale ma też tuner Sat. Na 3D mi nie zależy, a to jest właśnie extra 1 tyś w 46gT30 - tuner i 3D.

czekam na wasze posty.
 

dafior01

New member
No nie za bardzo ta kalkulacja. Tak jak mówiłem chce tuner sat. A nie chce 3D
Wiec mam tylko możliwość polskiego 46GT30 - cena 4200. I fakt 5 lat gwarancji producenta.

Ale ten tu - 46GW30 - z tuner sat - za niecałe 3300 - gwarancja 24m. Ale jak dokupię do niego
przedłużenie (polisę) gwarancji to jest to koszt 18% czyli w sumie 3909,3.

Wtedy 300 zł w kieszeni plus lepsza gwarancja niż producenta (tu się zawierają mechaniczne usterki - patrz dziecko i zabawka).

Co do finansów to chyba jasne.

Ale jak wam on odbiera - ma ktoś?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie takie liczenie.
Plazma 46G30 kosztuje około 3300 zł gwarancja na pięć lat 900 zł
Więc wystarczy spokojnie na dobry tuner i bez 3D
 

dafior01

New member
Tak, to ma sens, ale - muszę brać pod uwagę zagrożenie jakie mam w domu - kochanego 3 latka który uwielbia piłki, piłeczki i klocki najlepiej kiedy latają. Wiem, można tłumaczyć, prosić, ale jak to zrobi to go nie zabije. A TV papa - gwarancja producenta tego nie daję.

Acha, zewnętrzny tuner sat- nie cierpię paczek wokoło TV i tego stada pilotów.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
jak ci przednia szyba szklana nie wystarczy na potomka to lepiej sobie już wykup gwarancje 5 lat spokoju + zniszczenia i nieszczęśliwe wypadki, ja sądzę że przesadzasz bo u mnie też małe dzieci były, pies (duży) i dwa koty - TV przeżył a był to LE820e Sharpa ze szklaną szybą ciężki i stabilny jak cholera G30 też jest ciężkie, stabilne i ma chyba szklaną szybę??? Poza tym w sklepach US widziałem gdzieś takie nakładki z pleksi o różnych rozmiarach na każdy TV....
 
Do góry