Panasonic TX-P42ST30E nagrywanie na zew. HDD

woodu16

New member
Witam serdecznie.

Od 3 lat posiadam tv jak w temacie. Strasznie wnerwiał mnie dekoder z UPC ( ciągłe zwisy , nieustanne update softa, 5 minut czekania na włączenie i tp. ). Od wczoraj oglądam kablówkę za pomocą karty CI+ od UPC. I chciałem wykorzystać możliwość nagrywania na HDD.
Tu pojawia się problem. Sprawdzałem na 5 różnych dyskach, 2 - 250 GB i 3 - 500 GB różnych firm, Samsung , WD , Seagate, dwa z nich z interfejsem USB 3.0 a trzy z 2.0. ( jestem informatykiem wiec akurat ze sprzętem nie było problemu ). Za każdym razem jest to samo dysk widoczny w TV jako nośnik zdjęć , filmów, muzy, ale po wciśnięciu klawisza nagrywania wyskakuje komunikat " sprawdź połączenia i ustawienia". Według instrukcji w menu powinna być opcja ustawień nagrywania a jej nie ma. Stąd moje pytanie do obeznanych z tym bądź podobnym modelem TV. Jak to jest z tym nagrywaniem. Uprzedzając ewentualne pytania, sprawdzałem na różnych kablach, wszystkie krótkie o dobrej jakości i efekt ten sam.

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc. Pozdr
 

magda89

New member
Też mam taki telewizor tyle że 50 cali i z tego co mi wiadomo seria ST30 nie nagrywa na zewnętrznym nośniku, dopiero serie GT30 i VT30 poiadaja taką możliwość. Pozdrawiam magda89
 

DVX

New member
Nagrywają ale za pomocą zewnętrznej nagrywarki, DVD/BD z HDD. Moje VT30 nagrywa na czym chcesz, ja do tego celu wykorzystuję głównie karty pamieci.
 
Do góry