Panasonic TX-L 47DT60E

Stasiek52

New member
Koledzy może poruszam tu stary temat ale nikt mi w tego nie wyjaśnił do końca, otóż jestem w multimedii i miałem poprzednio kartę CAM ale nagrywając program z kablówki nie mogłem z kablówki oglądać żadnego innego kanału , więc teraz wziąłem dekoder IPS 3000 ale nie jestem z tego zadowolony.
Więc mam pytanie czy można zastosować dwie karty CAM bo ten Panasonic ma dwa sloty kart i problem byłby rozwiązany tzn. mógłbym nagrywać program i oglądać drugi mam na myśli kablówkę, bo na satelicie i na naziemnej tak można.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Moim zdaniem skoro na pojedynczym module możesz oglądać i nagrywać (wiadomo, że wówczas ten sam kanał kodowany), to przy dwóch CAM-ach będzie można niezależnie oglądać inny i nagrywać inny. Ktoś już chyba kiedyś pisał w mega-wątku o teście DT60, że tak ma z kablówki i mu działa (dokładnie nie pamiętam z jakiej, chyba UPC) . Możesz spróbować poszukać.

A nie możesz dogadać się z dostawcą na wypożyczenie modułów i przetestowanie?
Pozdrawiam.

P.S. Na przyszłość postaraj się nadawać tworzonym wątkom bardziej precyzyjne tytuły. Sam model telewizora niewiele mówi o problemie. Tym bardziej, że o 47DT60 już jest mega-topic :
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...cie-mnie-do-siebie-a-bede-wasza-radoscia.html
Wystarczyło dopisać np. "... i moduły CAM z Multimedii".
 
Ostatnia edycja:
Do góry