Panasonic TX-50DX750E ???

Jaculka

New member
Dzień dobry,jestem nowy na forum i chciałem się przywitać :-D Widziałem jakiś czas temu w MM ten model telewizora.Widziałem jak Klient testował,poczytałem i byłem chętny kupić..tylko zniknął ze sklepów.Czy wiecie może z jakiego powodu ?
 

jaro0508

Member
Odpowiedz wydaje sie prosta ..jest na ten model popyt to sie wyprzedaje :) Poza tym juz niedlugo wchodza nowe modele panasa ceny starszych modeli spadaja to ludziska kupują:):)
 

Jaculka

New member
Odpowiedz wydaje sie prosta ..jest na ten model popyt to sie wyprzedaje :) Poza tym juz niedlugo wchodza nowe modele panasa ceny starszych modeli spadaja to ludziska kupują:):)
No chyba nie do końca..bo pytałem w sklepach i fizycznie nie mieli na stanie.Tak jakby zupełnie zniknął.Śledzę na bieżąco od jakiegoś czasu kilka sklepów bo byłem zdecydowany na 50tkę. A teraz jest dostępny tylko 58' i oczywiście odpowiednio droższy..
 

strazakp

Banned
Ja bym kupił 58dx750 ale też jest duży problem z dostępnością a w sieciowkach są tylko te z ekspozycji. Gdzieś tam w internecie można dorwać ale są kilka stowek droższe. Ogólnie jest ciężko by kupić a szkoda.
 

jaro0508

Member
bo to sa ostatnie sztuki juz niedlugo beda nowe modele albo przynajmniej odświezone :) sam sie zastanawiam kiedy wejda na rynek i jakie bedą ceny wyjsciowe:) szczegolnie model EX780 :)
 

Jaculka

New member
Morał też może być taki, że to dobre tv, nie ma zwrotów, ludzie są zadowoleni i kupują.
Po opiniach jakie miał w testach to się nie dziwię.Sam też myślałem,że mam już to czego szukałem..a tutaj ZONK !!!Uważacie,że któryś z modeli do 4 tys jest zbliżony jakością do DX750 ?Nie musi być koniecznie Panas,ale na Samsunga raczej nie zerkałem..LG z pseudo 4K też chyba niespecjalnie..
 
Do góry