Panasonic TX-47AS650E czy Samsung UE48H6400

oskaritoo

New member
Witam. Po raz pierwszy w życiu kupuje telewizor i w sumie znalazłem takie dwa nad którymi się zastanawiam Samsung UE48H6400 i Panasonic TX-47AS650E . Bardzo prosze o pomoc w dokonaniu wyboru. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam. Po raz pierwszy w życiu kupuje telewizor i w sumie znalazłem takie dwa nad którymi się zastanawiam Samsung UE48H6400 i Panasonic TX-47AS650E . Bardzo prosze o pomoc w dokonaniu wyboru. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

panas ma lepszy obraz moim zdaniem bardziej naturalny masz test tu na forum, mialem podobny dylemat ale padlo na model as640 ze wzgledu na seanse wieczorne i lepsza czern czy kontrast. 640 jest jeden cal wiekszy, nie ma tylko czytnika kart pamieci i matryce va gdy 650 ma ips. samsung ma tragiczny design i kolory jakies takie jak ktos tu wczesniej powiedzial cukierkowe.
 

oskaritoo

New member
no chcialbym tak aby wszystko perfekcyjnie wygladalo . A ten co Ty zamowiles nie jest lepszy ? bo ja sie zastanawiam nad 650 a Ty bedziesz mial 640 a z nich ktory lepszy ? te matryce i wg ?
 

lukas002

New member
czesc.ja sie zastanawiam nad Samsung UE46F6770 a Panasonic 47AS650 ,na forum w dziale testy panasonic jest ale nigdzie niema tego samsunga.Moze ktos cos powiedziec ktory by byl lepszy ? dzieki
 
Do góry