Panasonic TX-40DXU701

debussy

New member
Witam.
Mam prośbę o radę. Zamierzam kupić Panasonica TX-40DXU701, wielkość powodowana małym pokojem (ok 2 m. do telewizora). Jaka jest tam matryca? Oglądam dużo sportu, często też gram na Xbox 360 oraz Playstation 3. W przyszłym roku zamierzam kupić Playstation 4 Pro. Czy ten telewizor sobie poradzi? Do tej pory miałem trzy telewizory, najdłużej nieodżałowanego kineskopowego Sanyo (cóż to był za telewizor..), później plazmę Panasa (bardzo dobry, ale po kilku latach podarowałem go teściom, do dzisiaj chodzi), na końcu plazmę Szajsunga (najgorsze doświadczenia, zraziłem się przez niego do tej firmy).
Nigdzie nie znalazłem testu tego telewizora.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
 

debussy

New member
Proszę ponownie o pomoc. Koniec końców kupiłem 50DX780. Teraz mam pytanie o coś innego. Ustawienia są dosyć skomplikowane. Na co muszę zwrócić uwagę przy ustawieniach pod oglądanie meczy, a na co ustawiając telewizor pod PS3 i XBOX 360. Pozdrawiam.
 

debussy

New member
Nieco mniej, niż 5 tyś. Co do ps3, to wygląda ładnie, ale wiem, że można wycisnąć w ustawieniach jeszcze więcej. Jestem laikiem, nie wiem nawet na co zwrócić uwagę w tych ustawieniach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie kalibracji napisz na PW
To zdecydowałeś się sporo dopłacić do pierwotnej wersji.
 
Do góry