PANASONIC TX-40CS630 vs Lg 42LF652V

Big-Apple

New member
TV cenowo różnica +- 100zł 2' różnicy.

w LG mamy HBBTV juz po podłączeniu samego kabla antenowego no i do netu.


LG mamy IPS w Panasonicu VA oba 100hz


który model wybrać dla osoby 60+? W pokoju jest duże okno i tylko firanka oraz wewnetrza roleta. Także jak słońce przywali to średnio.

TV nie będzie przeznaczony do codziennego użytkowania.

Który TV ma lepsza fonie . Pamiętam że seria z 2014 miała subwoofer ale chyba od rozmiaru 46'
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież Panasonic nie ma 100Hz tylko 50Hz.
Dla osoby 60+ wielkość ma duże znaczenie.
Ile masz max kasy ?
 

Big-Apple

New member
Hej
Panasonic ma 100 Hz.
Obraz jest rewelacyjny. Na zachodnich branżowych forach dostał 8,5/10 punktów
Panasonic 40"-CS630 Review - Specificaties en fotogalerij - Tweakers


Z tego co wiem to ten TV jest odpowiednikiem serii 640E tylko gorsze wyposażenie bo bez pilota smart. Ma panel 100hz

Jedynie nie wiem czy ma HEVC bo ma tuner DVB-T2 tyle że to HEVC to kwestia oprogramowania?

A gdy aktualizujemy oprogramowanie to wszystkie nasze ustawienia idą w kosz?
 

Kolbak

New member
"kiki" sądzę, że to przez nieuwagę wprowadzasz w błąd, być może umknęło Ci uwadze, że to Panasonic TX-40CS620 ma matrycę 50Hz. Wyższy model, czyli Panasonic TX-40CS630 to natywne 100Hz.
 

atomic339

New member
Panowie mogę liczyć na jakieś dodatkowe opinie?
Stoję przed wyborem TV i myślę też o jednym z tych dwóch modeli. Boję się trochę matrycy IPS w LG.

Albo jakieś porównanie do:
Philips 49PUH4900 – 4K /VA 50/60Hz /24 ms /
 

zotac

New member
Posiadam LG 50LF652V od października 2015 i sobie go chwalę.Miałem wybór miedzy Samsungiem UE50H6400 ale padł wybór na LG i nie ukrywam że to był lepszy wybór,przynajmniej
dla mnie.IPS vs VA są zwolennicy i przeciwnicy...Mam też udanego Panasonica 42 TX-ET5E i pomimo że tv już leciwy to Samsung jak i LG się chowają przy nim.

 
Do góry