Panasonic SC-HTB900

Piotr1980

New member
Witam, szukam soundbara, chcialem jutro jechac kupic sony HT-XF9000 ale wszedlem przed chwila na euro.com.pl i w promocji jest wspomniany w tytule panasonic. Czy macie o nim jakieś opinie? Warto? Potrzebuje glównie do netflixa, ewentulanie jakiś film z bluray i muzyka z eska/youtube. Mam Nvidia Shield i stary tv lcd. Telewizor połacze optykiem a nvidia pod hdmi i wtedy do tv. Miałem kiedys kino domowe 5.1 z kolumnami ale od kiedy zjaral mi sie amplituner to pozbylem sie wszystkich kolumn i w gre wchodzi jedynie soundbar. Nie ma zadnych recenzji w sieci ale wydaje mi sie ze bije on tego sony. Prosze pomozcie
1b5be5288705b0f447ba7f305f71db87.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

leszekmw

New member
sony miałem , odniosłem , pisałem.
tego panasonica juz niema , pewnie dla podpuchy mieli parę sztuk albo jedną.
w takiej cenie masz np Q70 .
ale jest też xtb700 w takiej samej cenie..chyba niewiele się różnią..
ładna wysoka listwa , 78mm ,okrągłe głośniki..może nieźle grać ..tylko zdaje sie że satelit nie można dokupić do niego..
 

Piotr1980

New member
Udalo mi sie wczoraj zarezerwowac panasonica, jest w drodze do sklepu. Mam nadzieje ze dojdzie. Sluchalem jbl bar i wg mnie jako tako, ale to byl odsluch w sklepie na duzej powierzchni. W domu na pewno lepiej bedzie to gralo, w jbl brakuje mi ustawien dzwieku i slabe dekodery. Panasonic ma certyfikat dolby atmos i w listwie jest 8 glosnikow plus sub. Jesli jest listwa 3kanalowa to w trybie muzyka graja 2 kanaly stereo czy ten srodkowy tez? Czy on sie uaktywnia przy trybie film..

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Piotr1980

New member
Wiec odebrałem dziś soundbar i jestem mega zadowolony, dzwiek po optyku z tv taki sobie ale jak podlaczylem nvidie shield przez hdmi i zapuściłem dema dolby atmos to masakra, efekt super. Cały zestaw brzmi lepiej od mojego starego kina, ale żeby to grało dobrze trzeba podłączyć dobre źródło. Skorzystałem z subskrykcji Tidal HI-FI za 10zł/150dni i muzyka super. Słychać każdy instrument. Ciesze się że udało mi się go kupic za ta cene.
feeadc6b44e8be0a3ecf092e0a6b3ac7.jpg
04b212c5169aed19d2546585e1281e72.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Piotr1980

New member
Jedynie mam problem z aplikacja netflix na nvidia shield, nie odtwarza dolby atmos tylko dd5.1
Jest obejscie poprzez zainstalowanie wtyczki do kodi, albo wymiana tv na nowszy :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry