Panasonic SC-BTT 230 EGS - czy odtwarza filmy Divx?

jaxa

New member
Pytanie jak w temacie - czy ktoś orientuje się, czy ten model Panasonica odtwarza Divx? W opisach na stronach różnych sklepów raz jest potwierdzona obsługa tego formatu, innym razem nie. Mam dużo filmów w Divx i nie chciałbym stracić możliwości ich oglądania z płyty lub USB.
 

jaxa

New member
A możesz powiedzieć dlaczego specjalnie się nie nadaje? Czy lepiej wziąć BTT-460? BTT-230 bardziej mi odpowiada, bo nie mam za bardzo miejsca na rozstawienie zestawu 5.1, ponadto jest w srebrnym kolorze, co dobrze podpada pod tv w tym kolorze.
 

jaxa

New member
Czyli ten model odtwarzacza napisów do Divx i Xvid w formacie srt nie otworzy?
Chyba powinien, skoro w instrukcji obsługi do MKV podają obsługiwane formaty napisów srt, ssa i ass, a do Xvid srt, sub i txt.
 
Ostatnia edycja:

damiano1982

New member
Kupiłem ten model z myślą, że dzięki temu moja stara plazma Panasonic-a (42py80p) zacznie drugie życie ale niestety się zawiodłem. Kino odtwarza filmy z usb ale niestety bez napisów, na kilkadziesiąt filmów tylko w 1 odczytał napisy, a wszystkie były w formacie podanym w instrukcji... O wiele lepiej radzi sobie z tym tuner dvbt za 100pln. Obsługa youtuba to kompletna porażka. Prawie w ogóle nie da się oglądać filmów, wszystko działa tak jakby chciało a nie mogło, a wyszukiwanie filmu trwa wieczność. Tego kina używam tylko i wyłącznie do słuchania muzyki z usb/mp3, słabe jest również to, że żeby posłuchać internetowego radia trzeba koniecznie włączyć telewizor żeby wybrać jakieś radio. Raczej nie kupiłbym tego sprzętu gdybym wiedział te wszyskie rzeczy wcześniej.
Pozdrawiam
 
Do góry