Panasonic S52 a s295

misiekkb

New member
Mam panas s295 ale jakos obrazu i dzwieku mnie nie zadowala i to bardzo, moich rodzicow sony 585p, ktora ma 4 lata ma lepszy obraz niz moj panas i to o duzo. A jak wyglada obraz tak chwalonym s52 duzo lepszy jest niz w s295 czy nie? I czy s52 ma skalowanie przez component, czy mozna wlaczyc?? A tak ogolnie to szukam dobrego dvd, ale jako drugie dvd, gdzie moge zdjac blokade regionalna, divx mnie wogole nie obchodza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawa jest prosta.
Kupiłeś najtańszy model Panasonica na rynku a masz oczekiwania jak byś wydał 2000 zł . Już pisałem wiele razy - tak się nie zdaży.
Trudno tez w tej sytuacji sprawdzić Twoje oczekiwania - ale z pewnościa DVD s 52 - gra znacznie lepiej.
A powinieneś szukać od po ziomu Pioneera 696.

pozdrawiam
 

misiekkb

New member
OK, tylko ze np LG 9900H ma nawet niezla jakosc obrazu, dzwiek moze byc, a byl tani, byl gdyz teraz niemozna go kupic. A czy pioneer 696 i panas 52 to nie ta sama kategoria??

Kiki a co bys mogl polecic do 500zl, owszem najbardziej to bym cchial dorwac w takie cenie denon 1910 czy jakis stary, szkoro strsze modele te bez divx maja lepszy obraz i dzwiek niz te nowe, wiem bo mialem rozne modele od kody 638 do hk 47 i naprawde z tym obrazem jest roznie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry