Panasonic oficjalnie zaprzeczył. TV będą w naszej produkcji i to w nowym super ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic oficjalnie zdementował pogłoski, że chcą zakończenia produkcji TV. Fani mogą spać spokojnie nadzieję.

Panasonic_apertura_b_27029.jpg


Panasonic oficjalnie zdementował pogłoski, że chcą zakończenia produkcji TV. Fani mogą spać spokojnie nadzieję.

Panasonic oficjalnie zaprzeczył pogłoskom krążącym w internecie że ma zamiar zatrzymać produkcję telewizorów. Panasonic w rzeczywistości stwierdził że produkcja TV nie tylko pozostanie niezmieniona to znajdzie upust w nowej wersji modeli które już w przyszłym, miesiącu zostaną zaprezentowane na specjalnych zamkniętych pokazach w Niemczech.

Panasonic twierdzi że nowe modele będą jeszcze lepsze od obecnych bo wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu oczekiwań i rozwiązań zarówno jakościowych jak i multimedialnych .

Wow - no super wiadomość dla wszystkich fanów !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki powiedz po co pisac cos co nie jest potwierdzone przez panasonic? Tylko ktos cos powiedzial i to juz jak napisales tak naprawde podjeta decyzja op zamknieciu produkcji tv ...... jak potem odnies sie do tego co wypisujesz....
<Lolek
 

lm648

Banned
W każdej plotce znajduję się jakaś część prawdy:)
A co mają oficjalnie potwierdzić te wieści?
A jak uważacie, po fakcie potwierdzenia wiadomości sprzedaż by im wzrosła? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie by nie wzrosla ale również jakby faktycznie tak bylo to mysle ze o takiej rzeczy to by wiedzialo kilka osob w Pnasonicu i to z najwyzszych sfer... A tym bardziej ze niecaly miesiac tamu Kiki pisal ze niby panasonic i sony podpisalo umowe na wspolparce produkcji matryc do oledow czy cos w tym stylu. Zwal jak zwal ja jestem tego zdania ze jesli nie jest cos potwierdzone przez dana firme w tym wypadku panasonic to nie nalezy ludziom w glowach mieszac bo inaczej bedzie jak w pewnej gazecie .....
lolek
 

lm648

Banned
"Amber Gold" też wcześniej "prężnie" działał i nic nie potwierdzał :) również te "słynne" amerykańskie banki :) a stało się jednego dnia :) analogicznie będzie tu:)
"Reuters twierdzi wręcz że decyzja została już podjęta." czy Reuters jest agencją polskiego Fakt-u??? :)
 
Ostatnia edycja:

fluid

Banned
wiesz co kiki ? mam pompe z ciebie max i doskonale wiesz czemu :) a tym ktorzy nie kumaja juz tlumacze :d wrzuciles artykul na temat panasa ze zaprzestaje produkcji tv- kilka osob sie do tego odnioslo , min ja - artykul byl beznadziejny bzdurny i wybitnie to podkreslilem :d huraaaaa hehe, chwile pozniej usunoles go a nwet nie do konca bo teraz pod tytulem posta "Szok - Panasonic może porzucić produkcję telewizorów. " - nie ma tam nic na temat tego watku a smieci jakies o Monitor Audio Do Pioneer'a -namieszales zbanowales to co sam wrzuciles i chwile pozniej kolejny news zaisntial w twoim wydaniu zaprzeczajacy temu co bylo wyzej a mianowicie Panasonic oficjalnie zdementował pogłoski, że chcą zakończenia produkcji TV ..... i Teraz tak - nie jestem mega wyczulony itp, nie szukam dziury w calym , nie sledze kazdego watku zamieszczonego na tym forum, nie probuje wylapac bledow i takie tam. zwyczajnie ubustwiam panasa i raczej czytam kazdego newsa ktory jest zwiazany z ta marka , tak bylo i teraz i nic by nie bylo jak bys tak nie mieszal a mieszasz max do tego stopnia ze choc nie bardzo mi sie chcialo stukac to jednak musialem dodac te 3 slowa pffff Powiedz - o co ci chodzi momentami bo nie ogarniam ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Informacje docierają z różnych stron świata, nie ma się co oburzać to są informacje prasowe. Ja cieszę się bardzo że Panasonic wprowadzać będzie nowe linie , bo Panasonic zawsze wypuszczał bardzo dobre sprawdzone produkty które jak widać cieszyły się ogromnym uznaniem.

fluid - to są artykuły które ukazały się na całym świecie:
Shock: Panasonic potrebbe smettere di fare TV
FullHD - Panasonic to stop Plasma & LED LCD TV production !!!
Rumor: Panasonic plans to exit LCD-TV market - FlatpanelsHD
With sales waning, Panasonic to stop making LCD TVs | HDTV content from Broadcast Engineering
Panasonic dropping TVs for iPad screens? | News | TechRadar
Więc się nie podniecaj. Ja niczego nie banowałem i nie usuwałem, bo nie ma takich potrzeb. Twoje teorie nie maja się ni jak do rzeczywistości.

Panasonic wkrótce zaprezentuje całą Nową pełną linię produktów i to jest suuuuper informacja dla każdego fana marki.
Będziesz się mógł wykazać jaki jesteś fan marki bo zaraz rusza Plebiscyt Złotego Pixela, gdzie Panasonic zajmuje czołowe miejsce.
ZŁOTY PIXEL - Plebiscyt na najlepsze produkty Audio Video
 

fluid

Banned
pieprzyc moje teorie ! nie o to kaman , takze nie o to ze spinam sie tu max , podniecam jak dzieciak ,domagam niewiadomo czego - sam wiesz doskonale co jest grane, o co mi chodzi - wrzucasz post , chwile pozniej go kasujesz , zmieniasz tresc itp ,rozbawiles mnie i na wesolo to skomentowalem a nie ze mi piana z pyska ze zlosci kapie ..... Najzabawniejsze jest to ze ja mam racje a ty wiesz doskonale ze tak jest , mimo wszystko i tak trzymasz sie swego i jeszcze bardziej zalosnie to wyglada haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
PEACE !
 
Ostatnia edycja:

peki

New member
no ja najpierw przeczytałem temat, że Panasonic się zwija a potem, że to jednak nieprawdziwe pogłoski :) w sumie w tym roku wyprodukowali takie cacka jak dt50 czy wt50- byłoby dziwne, jakby tak nagle mieli się zwinąć.
 
Do góry