Panasonic LCD LED TX-L37E30 a internet w TV

Abaddon84

New member
Witam wszystkich jestem nowy na forum i mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie :D
Szukałem trochę ale i są tematy podobne do mojego ale rozwiązania w nich nie znalazłem.

Teraz czas na przedstawienie mojego problemu a jest on mianowicie taki
Posiadam wyżej wymieniony tv i chciałem podłączyć internet i tak też uczyniłem. Tylko są problemy z działaniem tego ustrojstwa. Podłączony jest i jak daje żeby sobie sprawdził połączenie to cały test kończy się pozytywnie wiedz chce wejść a tu niespodzianka. Pisze że mam pobrać aktualizacje chcę to zrobić lecz wywala mi ciągle Błąd połączenia z serwerem co robić ?

Dostawa internetu to Vectra modem podłączony do Rutera WiFi sygnał z rutera idzie tylko do lapka a tv jest kablem pociągnięte z rutera.

Czy możecie mi coś doradzić ?

No i jeszcze jedno jak jest załączony net w tv to nie ma go w laptopie i odwrotnie co to może być wiem że to już monie nie tu powinienem pisać ale jednak zapytam może ktoś wie
 

stirl

Member
moze masz za malo adresow ip zeby tv i laptop dzialaly jednoczesnie :>
ewentualnie mozesz sobie soft sciagnac na karte sd i ja zapodac do tv.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Mam tak samo podłączone i wszystko śmiga. Lapek po wifi a reszta po kablach: blueray, tv. Moim zdaniem spróbuj zresetowac router i skonfiguruj go jeszcze raz może tam jest problem.
 
Do góry