Panasonic 42PY8P

maks_08

New member
Witam wszystkich jako że to mój pierwszy post, do rzeczy:

Kupiłem Panasonica 42PY8P, do tego kabel HDMI-DVI, podłączyłem do komputera (Radeon X600 PCiE) i zainstalowałem nowe sterowniki, i tutaj moje pytania:

1. Maksymalnie mogę ustawić rozdzielczość 1776x1000 60 Hz stosunek 16:9 (po bokach ekranu zostają czarne paski) mimo że telewizor ma możliwość wyświetlania rozdzielczości 1920x1080 (wtedy pulpit nie mieści się na ekranie), z czego to wynika i czy można to zmienić ???

2. Napisy są wyraźnie za mało ostre (przeglądanie stron itp.) a gdy ustawione są jakieś kolory to już całkiem kiepsko i nie da się odczytać - istnieje jakaś możliwość zmiany powyżej przypadłości?

*Dodam jeszcze że mam podłączoną kablówkę na kablu analogowym (jakoś obrazu wiadomo mierna) mówię bo może ma to wpływ na powyższe problemy


 

maks_08

New member
Widzę że chyba mało kto miał do czynienia z tym telewizorem :( Dość mało informacji w necie o nim w porównaniu z resztą. Trudno
 

Nordell

New member
Mam 42PY85P (może mało istotna różnica) i również komputer podłączony kabem DVI-HDMI.
Jednak u mnie nie ma problemów z uzyskaniem rozdzielczości FullHD. mam kartę GF 9600 GT.

Na mało wyraźne napisy jest sposób: proporcje 16:9, a w menu>ustawienia>powierzchnia obrazu przestaw na wyłączone
 
Ostatnia edycja:
Do góry