Panasonic 42" X10 i BLU-RAY Samsung DVD BD-P1600

Gee

New member
Krótko i na temat.

Posiadam obecnie plazmę Panasonic 42" X10 oraz WD TV pierwszej generacji (czyli brak możliwości odczytu DTS - przerabiam ścieżkę na AC3). Nie mam kina domowego tylko stare DVD Sony, które nawet nie czyta kopii orginalnych płyt DVD (nawet własnego wesela nie mogę obejrzeć).

Od kilku tygodni zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Sprzedać swojego WD i dołożyć 300zł do odtwarzacza blu-ray Samsung BD-P1600. Myślałem wcześniej o innym odtwarzaczu HD (Ariva, X) ale za podobną cenę mogę mieć przecież podobny sprzęt - także z odczytem Mkv plus płyty DVD a jako dodatek w przyszłości Blu-raya.

Czy jest sens takiego zakupu? Czy może lepiej odpuścić sobie ze względu na rozdziałkę mojej plazmy. Nie doczytałem się również czy ten otwarzacz ma Wi-Fi i pozwala na oglądanie np. Youtube. Na kino mnie jeszcze nie stać, a żona chce oglądać seriale już tylko w HD ;)

Będę ogromnie wdzięczny za uwagi, zwłaszcza użytkowników plazmy Panasonic X10 jak i posiadaczy blu-ray. Oglądam z 3 metrów...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jako zagorzaly zwolennik BD , powiem ci - odpusc sobie.
twoj sprzet niestety nie pozwoli ci w pelni docenic jakosci BD wiec bardziej fukcjonalne beda w twoim przypadku odtwarzacze multimedialne. najwyzsza jakosc materialu jest ci na razie niepotrzebna ,bo szczerze mowiac nie bedziesz mial co z nia robic..;)
 

maxoff

New member
A ja powiem Ci że mimo iż TV masz HD-READY to bedziesz jeszcze mile zaskoczony podpinając do niego odtwarzacz BD. Także do nie dawna miałem TV HD-READY i naprawdę było nieźle, zwłaszcza na dobrym jakościowo filmie BD.
 
Do góry