Panasonic 42 G30

kubass177

New member
Witam,
Sprzedam plazmę Panasonica 42 G30 kupioną w Mediaexpert 26 września 2011 z 5 letnią gwarancją.
Tv w idealnym stanie, żadnej ryski i nie buczy!!! Powód sprzedaży, za mały!, Cena 2499 zł. Gorąco polecam.
 

mrosi

Member
Pierwsza sprawa - dziękuję, gratulacje przyjęte;
Druga sprawa - zaperzasz się, rzucasz (prawie) obelgami za zwrócenie uwagi i w sumie życzliwe komentarze (być może gość nie ma Rubina i pozamiatałby ułamkiem wartości swojego sprzętu większość osób na tym Forum);
Po trzecie - jeśli liczysz, że używany sprzęt (nieważne czy przez tydzień czy przez pół roku, w dalszym ciągu to używany TV), co do którego istnieje podejrzenie, że coś z nim "nie halo" (bo i po co sprzedawać jeden z lepszych modeli LCD na rynku już po niespełna miesiącu użytkowania?) sprzedasz za cenę nowego, to niestety możesz się przeliczyć;
Po czwarte - 32" LCD Szajsunga można kupić za 1100PLN (tak gwoli ścisłości);
Po piąte i ostatnie - poprawnie pisze się "koleżko" a nie "koleszko"...
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
ha ha ale jazda,kłócicie się jak dzieci,może faktycznie ma model za mały i chce go pogonić ,faktem jest że cena powinna być sporo mniejsza,bez urazy kolego no ale stratny musisz być,ja na subie przy cenie 1800 pln w ciągu 16 dni byłem do tyłu 450pln JBL ES250PW-poprostu do muzy się nie nadawał,jeśli jest z nim wszystko O.K to za 2000 pln żyda powinieneś mieć.powodzenia,aha kolego (mrosi) to nie LCD tv tylko plazma-pozdro
 

mrosi

Member
Mea culpa, nie doczytałem "za mały". Zwracam honor.
Nie mniej, reszta b/z
Co do wymiany - sklep, trzeba przyznać, zachował się jak przedwojenny...
 

kriswas

Member
Bez reklam
Mea culpa, nie doczytałem "za mały". Zwracam honor.
Nie mniej, reszta b/z
Co do wymiany - sklep, trzeba przyznać, zachował się jak przedwojenny...

No jednak NIE! Bo to, że nie doczytałeś się, że "za mały", to pikuś, ale, że nie odróżniasz LCD od plazmy, to już nie b/z, ale bzdet, którym się ośmieszasz, bez urazy :-D "koleżko"
 

mrosi

Member
heh... ;)
A tego faktycznie nie zauważyłem. Tym bardziej, że sam się zastanawiam nad tym TV (chyba, że wygram Loewe ;P ), w dodatku podałem link do "telewizorów plazmowych"... ;)
Ech... Starość nie radość....
 

piksel

New member
dorzucę coś od siebie telewizor jest mega zajebisty, odszedłem od lcd na plasmę i w ogóle nie żałuję, takiej czerni jak w serii G bądź V nie ujrzycie w innych markach ....polecam. Ale z chęcią swój 42g30 zamienię na 46g30 bo oglądam z 5 metrów i brakuje mi tych centymetrów..... jak jest chętny to na pm albo gg 686887 oczywiście dopłace, mój na gwarancji (jeszcze 4 lata i 11 miesięcy ;)

pm. Panowie jak was nie stać nie kombinujcie, ten telewizor nawet z drugiej ręki (na gwarancji) wart jest swojej ceny,, więc niech wam języki wiszą
 
Ostatnia edycja:
Do góry