Panas 42PY85P -> problem z podłączeniem kompa

redshark

New member
Witam!
Dziś zakupiłem telewizorek i podłączyłem już antenkę oraz cyfrę narazie przez euro więc jakość nie jest powalająca ale już czekam na dekoder HD by połączyc po HDMI. Ale nie o tym tu, zatrzymałem się na podłączeniu komputera. Mam laptopa toshibe a-200 i kurcze podlaczylem d-suba w lapie i do TV i nic... zero reakcji! Sprawdziłem sterowniki karty graficznej w laptopie są aktualne bo ściagnałem najnowsze ze stronki nvidii i jak chciałem uaktualnić to pisze że mam aktualne sterowniki do karty graficznej.
Co bardziej wkurzające jak się podpinam do Samsunga LCD 551 to wykrywa bez problemu nawet nazwe podaje i obraz sie przenosi bezproblemowo... a tu widze nazwe analog device i jak przeniose obraz to czarno...

Pomożecie mi, bo mam 10 dni na oddanie towaru a chciałbym mieć możliwość oglądania z laptopa filmów...

PS: TO NIE WINA KABLA ANI TELEWIZORA! PODŁĄCZYŁEM INNY LAPTOP I PRZESZŁO BEZ PROBLEMÓW! znaczy najwyższą rodzielczość jaką moge ustawić to 1280x1024.
Kurde to znaczy że jednak muszę zmienić sterowniki karty graficznej w laptopie... mam Geforce Go 7300, kurde ściagam z nvidii sterowniki do serii 7 i jak chce zainstalowac na laptopie to wyrzuca ze nie może znaleźć informacji o karcie a jak robie ręcznie instalacje czyli wskazuje sam folder z rozpakowanymi plikami to nie chce instalować bo twierdzi że ma najnowsze sterowniki... kurde juz próbowałem sterów z serii 7 jak i tej przeznaczonej do laptopów i nic... Ktoś miał taki problem też????

Proszę, szukałem na forum i kurcze nie mogę znależć w tylu stronach wątku a nie ma tematu zatytuawanego problem połączenia komputerowego do tego telewizora...

PLISSSSSSSSS :)
 
Ostatnia edycja:

jedrek_125

New member
:) :) nie goraczkuj sie , po d-sub i tak najwyzsza rozdzielczosc jaka mozesz uzyskac bedzie 1366x768 wiec rozdzielczosc 720 jest ok
i nie zmieniaj sterownikow bo to nic nie da :)
 

redshark

New member
to co radzisz kolego?! nie zmieniac sterownikow to co jestem ugotowany z moim laptopem??? bo kurde na nowszej toshibie z gowniana grafa intelowska poszlo... a u mnie z nvidia GF Go 7300 lipa na maxa... :(
 

redshark

New member
hello :)

więc zmiana rozdzielczości pomogła. Musiałem ustawić 1024x768 i poszło ale tylko w klonowaniu...
Za chiny nie działa jak próbuje przenieść sam cały obraz na telewizor albo nawet w dualview też nie działa... tylko klonowanie działa... dziwne :hmm:

jak jakieś sugestie macie to chetnie poczytam :)
 
Do góry