Ostateczne o projektorze i ekranie

Tasix95

New member
Pisalem juz w wielu watkach ale dalej mam pewne niepewnosci robilem kalkulator do projektora i wiec tak
Projektor jaki wybralem to Epson tw 5200 tylko do grania

I mam pyatnie bo nie wiem jak wyglada sprawa zooma projektor bedzie wisial 2,5m od sciany projekcyjnej ja bede ogladal z jakis 3-3,4m czy z tej odleglosci projektor wyswietli obraz 2m szeroki 115 wysoki 16x9 chyba 92 cale w dobrej jakosci i tu moze byc glupie pytanie jesli kupie ekran 2m szeroki i 115 wysoki dopasuje sie obraz idealnie czy morze brakowac z jakies strony wybaczcie moze i glupie pytania ale chce byc w 100% pewny jak to wszystko bedzie wygladac


I szukam rowniez ekranu do 500zl ogolnie zeby mial 160 a powierzchni uzytkowiej 2x115 z duzym czarnym pasem u gory



Z gory dziekuje za pomoc ;)
 

Tasix95

New member
Tak zgadza sie tylko nie dostalem odpowiedzi na pytania
Czy ekran sie idealnie dopasuje ?

I z jakich firm mam szukac ekranu do 500zl 200x115 z czarnym 40 cm pasem u gory ogladalem bueno screen to napisano ze omijac i ze sa lepsze do tej kwoty ale nazw firm lub modeli nie podano a nie usmiecha mi sie wywalic 500zl i zalowac wiec wole pytac i pytac


Edit:Wybacz teraz dopiero widze ze dales propozycje ekranu Optomy
 
Ostatnia edycja:

Tasix95

New member
Hmmmm bylo pare powodow
1.Uzywac go bede tylko do grania i czasami do filmow zostal ponoc stworzony do grania a co sie z tym wiaze niski input lag
2.Doradzono mi ze jesli sie nie ma w 100% zaciemnionego pokoju to technologia zastosowana w nim nadaje sie wlasnie do takich pokojow ze nie pogarsza obrazu czy cos tam
3.Chce go kupic na raty 10x0% jsst dostemny w Euro.com ogolnie jedna z nizszych cen ;)
 

Jawosz

Member
1) Rzeczywiscie ma tryb gra ale podobno d... Nie urywa. Poczytaj na zagranicznych forach
2) technologia lcd rzeczywiscie jest jasniejsza ale zaufaj mi ze w dzien tak czy siak nie poogladasz bez zaciemnienia.
3) zwroc jeszcze uwage na benq w1070 bo tez ma dobre opinie, cene i uzyskasz na nim wiekszy obraz z mniejszej odleglosci.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Tasix95

New member
1) Rzeczywiscie ma tryb gra ale podobno d... Nie urywa. Poczytaj na zagranicznych forach
2) technologia lcd rzeczywiscie jest jasniejsza ale zaufaj mi ze w dzien tak czy siak nie poogladasz bez zaciemnienia.
3) zwroc jeszcze uwage na benq w1070 bo tez ma dobre opinie, cene i uzyskasz na nim wiekszy obraz z mniejszej odleglosci.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Wlasnie czytalem ze jest lepiej niz na telewizorach samsunga na ktorych gram od zawsze i nie narzekalem

Zaciemnienie jest tylko tak na 80% rolety ciemne meble i sciana ciemnybraz

Zobacze porownam poczytam :)


A i jeszcze ponoc epson ma dluzsza zywotnosc lampy i cena to 500zl a do innych kolo 1000
 
Do góry