ostateczna decyzja tv ok 3.500 47 multimedialny

miro2778

New member
Więc zacznę od początku. gdy zacząłem rozglądać się ok 3-5 miesięcy temu za tv bardzo mi się spodobał lg 690/740 ale po przeczytaniu forum odrzuciłem ten tv. Forum naprowadziło mnie na et60 oraz sony w805 i 6008 o ile et60 i w805 jak dla mnie są mało multimedialnymi tv a taki tv potrzebuję no to został 6008 ale po wgłębieniu się w temat i ogólnych problemach z 6008 o których wszyscy wiedzą i ten tv odrzuciłem. Na dzień dzisiejszy pod uwagę biorę samsunga 6770 lub 6650. Proszę rozwiejcie moje wątpliwości że dobrze robię odrzucając 6008 lub ewentualnie proszę jeszcze o jakieś inne propozycje. Chciałbym żeby tv miał naprawdę dobrego smarta otwierał strony vod tvn i meczyki.pl itp, nie zawieszał się i miał możliwie dobry obraz , odtwarzał wszystkie pliki bez problemów
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Więcej dramatyzmu i chaosu.
Kup sobie coś z porządnym obrazem i dokup serwer z windowsem, lub jakiegoś taniego pc. Bo ŻADEN smart tv póki co nie działa dobrze. Nawet Samsunga.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
I działa na poziomie Windowsa 95? Nie zdarzyła mi się jeszcze sesja przeglądarkowa dłuższa niż 20minut, która nie skończyła się wyrzuceniem do menu głównego. Aplikacje są zrobione po macoszemu, a wtyczki preinstalowane dodatkowo lagują jeszcze bardziej. Jakiekolwiek wyskakujące reklamy daja często czas na pójście do kuchni żeby sobie herbatę zrobić :p
A u innych jest jeszcze gorzej :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry pomysł. Miracast rozwiąże problemy i to w czasie rzeczywistym. Albo poczekaj na kwiecień i będą telewizory Philipsa z Androidem.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ale te Philipsy to nie będzie ta półka cenowa. 46/47" z serii 8 na starcie to wydatek w okolicach 5tyś zł.
 
Do góry