Oppo BDP-103D czy warto?Opinie posiadaczy

Darekn86

Member
Witam
Mam zamiar kupic ten odtwarzacz,chce zlozyc sobie konkretne kino. Ten model jak czytalem kilka opinii odtwarza wszytko co mozliwe plus daje swietny obraz i dzwiek. Chcialbym zeby wypowiedzialy sie osoby z forum ktore juz go posiadaja.
 

Ramlesa

New member
Mam w wersji EU. Nie żałuję zakupu. O darbee i tym co robi z obrazem było już na forum więc poszukaj. Ogólnie polecam, 103 jeszcze mnie ani z filmami ani z muzą nie zawiodła.
 

atsii

New member
Witam,
posiadam ten odtwarzacz z literką D.Obraz wyświetlam na 120''z projektora i na telewizorze 55''.W obu przypadkach darbee sprawuje się świetnie.Kupuj śmiało.Ze swojej strony napiszę że już dawno nie miałem takiej satysfakcji z zkupionego sprzętu za nie małe przecież pieniądze.Niestety na koniec zła informacja.Bodajże od 26 stycznia Oppo na swoje odtwarzacze podnioslo ceny o ok 10%.

Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ja "przesiadłem" się z odtwarzacza blu-ray BDP- 9600/12 firmy Philips na odtwarzacz firmy Oppo BDP- 103 EU Darbee i jestem bardzo zadowolony . Znakomity(funkcjonalny) z podświetleniem pilot zdalnego sterowania . Ja osobiście również polecam .:neutral: Menu już jest w j.polskim.
YouTube świetnie "śmiga".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry