Opóźnienia dźwięku w WebOS C8 C9

ereste83

New member
Posiadam od tygodnia B9, wszystko super z obrazem, ale... na wszystkich aplikacjach z WebOS dźwięk jest opóźniony. Przez wewnętrzne głośniki 120-150 milisekund, przez ARC 200. W opcjach dźwięku można tylko jeszcze bardziej opóźnić, nie przyspieszyć. Po googlałem i na avforums i reddicie kilka tematów i ogólnie problem nierozwiązywalny, tak jest, wada architektury webos.

Czy ktoś się tutaj z tym też zetknął? W B9, czy C9? Porostu nie chce mi się wierzyć, że jest to temat nie poruszany w recenzjach. Jakieś 50 milisekund to uwierzę, że można przymknąć oko, ale powyżej 100 to jest masakra, nie da się oglądać, widać od razu.

Oczywiście odłączałem TV od prądu aby zrestartować, resetowałem do ustawień fabrycznych, nic nie pomaga. Problem nie występuje przez połączony Nvidia Shield (shield -> amplituner -> tv), zero opóźnień. Ale Shield (stary) nie obsługuje DV i nie ma Apple TV, chciałem używać webos.

Teraz nie wiem co z tym fantem zrobić, z jednej strony bym odesłał TV, z drugiej wszystko inne jest super i za bardzo nie ma alternatywy do 65 B9 w jego obecnej cenie. Mogę też pogadać z LG, ale jak coś wymienią i będzie to samo, to już nie będę mógł w ogóle zwrócić.
 

x X x

New member
Może przywróć ustawienia do fabrycznych na początek. Nie widziałem nigdy żadnej wzmianki nt. opóźnień dźwięku. Sam korzystam z B8 i nigdy się coś takiego nie zdarzyło. Wygląda jakbyś miał coś poprzestawiane.
 
Do góry