Opinia o projektorze + porady PILNE!!!

Muchozoll

New member
Witam serdecznie.

Przedstawie najpierw z grubsza sytuację. Zamykam rok podatkowy i szukam kosztów. Mam 2 dni na wydanie ok 15.000pln. Inaczej zapłacę podatek w nieco mniejszej kwocie, a po co?!

O projektorze rozmyślam od jakiegoś dłuższego czasu, jednak nigdy nie było okazji i impulsu do zakupu.

trochę danych:

Odległośc projektora od ściany 3-5 metrów
Będę go miał w sypialni (mocno zaciemnione pomieszczenie) lub w salonie ( jest półmrok)
Wykożystanie Multimedia/gry

Z własnych poszukiwań, zwróciłem uwagę na

Epson EH-TW9000W

Uprzejmie prosze o opinie dotyczące projektora, sugerowany ekran, ewentualnie alternatywne propozycje projektorów. Nie wiem czy projektory 4K mieszczą sie w tych ramkach finansowych?

Dzięki pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
Witam serdecznie.

Przedstawie najpierw z grubsza sytuację. Zamykam rok podatkowy i szukam kosztów. Mam 2 dni na wydanie ok 15.000pln. Inaczej zapłacę podatek w nieco mniejszej kwocie, a po co?!

O projektorze rozmyślam od jakiegoś dłuższego czasu, jednak nigdy nie było okazji i impulsu do zakupu.

trochę danych:

Odległośc projektora od ściany 3-5 metrów
Będę go miał w sypialni (mocno zaciemnione pomieszczenie) lub w salonie ( jest półmrok)
Wykożystanie Multimedia/gry

Z własnych poszukiwań, zwróciłem uwagę na

Epson EH-TW9000W

Uprzejmie prosze o opinie dotyczące projektora, sugerowany ekran, ewentualnie alternatywne propozycje projektorów. Nie wiem czy projektory 4K mieszczą sie w tych ramkach finansowych?

Dzięki pozdrawiam
O 4K zapomnij, nie w tej kwocie.
Tutaj dowiesz sie na temat proja Sony i ekranu, jak dobrze poszukasz to zmieścisz sie w tej kwocie
http://www.hdtv.com.pl/forum/nasze-zestawy/118569-moj-wielofunkcyjny-pokoj.html
 

Trenton

New member
Projektor jak już koledzy powiedzieli Sony VPL-HW55. Ja mogę polecić Magic Screen do pokoju który jest salonem i umożliwia oglądanie również w jaśniejszych warunkach. Mam 110" i jestem bardzo zadowolony. Jedyny z nim problem że jest ramowy więc transport do środka może być problematyczny. Wszystko zależy jakie masz warunki.
 
Do góry