Opinia o Pioneer DCS-353

Stef

New member
Jesli ktos posiada w/w sprzet prosilbym o kilka slow komentarza. Szukam zestawu kina domowego, jako uzupelnienie systemu stereo. Zalezy mi na tym, aby glosniki nie byly podlogowe, ale jednoczesnie nadawaly sie do ogladania filmow na DVD.
 

Stef

New member
Witaj. Pomieszczenie ma jakies 17m2 (prostokat 5,1m x 3,4m) przy czym tv stoi na dluzszej scianie, bardziej w strone okna, kolumny po bokach, na przeciwleglej scianie kanapa, tak ze razem tworza ksztalt zblizony do kwadratu. Problem polega na tym, ze mam system audio i nie mam zamiaru ani robic przelacznikow na fronty, ani zamieniac na aplituner wielokanalowy, dlatego do "kina" w takim ukladzie moim zdaniem wystarcza jedynie takie male kolumienki, ktore moglbym polozyc obok juz istniejacych. Zastanawiam sie tez, czy nie zostawic jedynie stereo i dokupic tylko Pioneera DV-696. Nie mam więc duzych wymagac co do kina domowego, zwlaszcza, ze nie mam warunkow, aby moglo ono rozwinac skrzydla.
 

masaj007

New member
No to spróbujmy połączyć obie rzeczy. Możesz kupić amplituner z pre-outem i tak połaczyć wzmacniacz aby działał jako końcówka mocy. Dzięki temu w kinie będą grały twoje fronty. Resztę bys zasilił z amplitunera. Nie wydaje ci się, ze to najlepsze rozwiązanie? Masz wtedy i stereo i kino domowe ze świetnymi frontami
 

Stef

New member
Kupilem jednak Pioneera DV-696 i zostaje w stereo, moze niedlugo zmienie fronty, to sie zastanowie co zrobic z obecnymi. Dzieki za wskazowki.
 
Do góry